Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Álmodtatok már világvégéről?...

Álmodtatok már világvégéről? (nem álomfejtés)

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írom a kérdést.

Szóval ti is álmodtatok már világvégével? Vagy akár többször is? És, ha igen, akkor az álmotokban hogyan nézett ki a világvége?


Én ma már másodszor álmodtam ugyanazt. Ezelőtt kb. egy éve álmodhattam ezt, csak egy plusz dolog jelent meg benne az elsőhöz viszonyítva. Szóval úgy nézett ki az álom, hogy a házunk udvarán álltam és jött egy gyorsan mozgó nagy fekete felhő, ami a szemben lévő házak mögé ment. Majd, amikor már nem látszódott maga a felhő, akkor az irányából villámlást lehetett látni és erős szél fújt abból az irányból. Ekkor bementem a házba és ott voltunk egy darabig, majd kimentem a kutyatápért (mert a kutyát is bevittem a házba és kellett neki kaja és úgy gondoltam, hogy minél gyorsabban kell bevinni) és miközben mentem érte az égbolton rengeteg hold volt pontosan egyforma távolságban egymástól (ez volt az új dolog). Majd bementem abba a helyiségbe, ahol a kutyatáp volt, sötét volt bent és mindenféle suttogást hallottam ott. Majd azt éreztem, hogy valami van mögöttem/fölöttem és felriadtam az álomból. Elég félelmetes volt. Nem valódi világvége volt, de hasonló.



2022. nov. 1. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ja, almodtam. Sot, szeretek is ilyen vad dolgokat almodni. Imadom, ahogy az agyam szorakozni tud alvaskor. 😀 Minden ejjel almodom. Van, hogy tobbszor is. Egy ideig alomnaplot is vezettem, mert erdekes volt visszaolvasni. Plusz azert, mert ugy sikerult kialakitanom egy szokast, hogy mibol johetek ra, hogy almodok. De miota nem irom, azota talan csak egyszer jottem ra, hogy epp alszom... Azert szeretem tudni, ha almodom, mert eloszeretettel repkedek olyankor. 😂
2022. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egy időben én is próbáltam megtanulni a tudatos álmodást, de nem jött össze. Mondjuk nem voltam kitartó. Egyébként én elég gyakran rájövök arra, hogy álmodom, de irányítani nem tudom.

Neked is vannak visszatérő álmaid? És nálad hogyan néznek ki a világvégék?

2022. nov. 1. 22:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen.

Pont melóztam álmomban, üstökösök, rádióból hírek, szóval a klasszikus verzió, hatalmas forgalmi dugó, se előre se hátra senki, és én azon agyaltam, hogy hogy fogok hazajutni az unokahugomhoz, biztos fél, és bár nem tudok semmit tenni, de ott kell lennem mellette.

2022. nov. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, kétszer ugyanazt, hogy egy föld-szerű bolygó a földbe ütközik, láttam HD-ban ahogy felborul a gravitáció és vége a világnak, nagyon durva volt. Még durvább, hogy a másodiknál pontosan tudtam mi fog történni, de senki nem hitt nekem, mert még gyerek voltam.
2022. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Another Earth című filmben történik valami hasonló.
2022. nov. 2. 00:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Atomtámadás során teljesen kiirtották a föld élővilágát. Nagyon nyomasztó volt.
2022. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kétszer vagy háromszor és ugyanazt amit ír a Biblia. 10- 11 éves voltam az első két álomnál, a harmadikbál 21. Azt álmodtam hogy nagy koromfekete felhők jöttek és nagyon dörgött meg villámlott. Messziről látszott hogy tűz esik az égből. Az ég megnyílt és lovasok jöttek, elől egy fényes ember akire nem lehetett ránézni sokáig mert olyan volt mint a nap. Az első két álomnál ijedtembeb keresztet vetettem és kezdtem mondani a Miatyánkot meg az Üdvözlégyet. A harmadik álomnál ki akartam menni hogy behozzam a kutyámat hogy meg tudjam menteni. Mikor megindultam kifele a kutyámért akkor felébredtem.
2022. nov. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!