Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerettek tököt faragni? Idén...

Szerettek tököt faragni? Idén mit faragtatok?

Figyelt kérdés
Sok buta ember van, akik azt mondják ördögtől való, meg hasonlók :D én nagyon szeretem, jó móka, kreatív, és nagyon jól néz ki sötétben, kivilágítva.
2022. nov. 6. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Nem, félek, hogy megvágom a kezem. Meg amúgy lehet vele valamit kezdeni utána? Nem bírom az ilyen ételpazarlós kreatívkodást, a vitaminasztalt is hihetetlen utáltam. De mindezeket leszámítva én is jópofának tartom.
2022. nov. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Ételpazarlás....egyél jó sokat belőle........
2022. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Ez itt nem ámériká.
2022. nov. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Minden évben faragunk, idén csak kisebb volt.
2022. nov. 7. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem, szerintem elég büdös az a tök, de az asszony a gyerekekkel mindig farag valamit.

Én úgy tudom, az a tök nem ehető, legfeljebb állatoknak szokták adni.

2022. nov. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#4 idén mi is csak kisebbet vettünk, marha drága volt (ez is)
2022. nov. 7. 08:08
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Szeretek. Cuki vámpírt faragtam nagy szemekkel és kis fogakkal. Hivatalosan keresztény vagyok, de nekem ez a szó és vele minden ünnep hagyományos megtartása az ördögtől való.
2022. nov. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Rohadtul nem érdekel, hogy ki mit gondol, hogy átvett szokás, stb.

10 éves unokahúgommal faragtunk tököt, semmi extra, az első mintát kifaragtuk, amit neten találtam és tetszett is mindkettőnknek.

2022. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs türelmem és kézügyességem sem hozzá, de tetszik, ha mások jópofa tököket faragnak ki. Szerintem az ilyen dolgoktól vidámabbak a mindennapok, szóval jó dolognak tartom ezt a szokást.
2022. nov. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 😊
2022. nov. 7. 19:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!