Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak, mit csinálnál...

Fiúk/férfiak, mit csinálnál ha egy nő/lány pofonütne téged?

Figyelt kérdés

Vissza ütnél, vagy csak néznél és hagynád magad?


Az apám ezt kérdezte tőlem.. és nem tudtam hogy erre hogy reagálnék... de azt mondtam megvédeném magam ha támadás érne. hogy ne legyek szégyenbe előtte..

Ő azt mondja úgy kell visszaütni hogy az álla is törjön el.

De nekem ez nem férfias vagy nem tudom, de az is gáz hogy hagynám magam egy lánynak :/

Meg a lányok is ugyanúgy emberek, egyenlőség meg minden értitek..


2022. nov. 9. 10:49
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem ha megütne engem egy barátom akkor sem ütnék vissza. Szóval hülyeség a kérdés
2022. nov. 9. 11:00
 2/20 anonim ***** válasza:
65%
Volt már ilyen megfogtam a kezét de úgy hogy fehéredet a keze és közöltem legközelebb ketté törőm .
2022. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
71%
Alapelvem, hogy senkinek nincs joga megütni a másikat, ha valaki verekedést kezd, akkor viselje a következményeket, nő, férfi, akármi. Szóval igen, visszaütnék.
2022. nov. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
53%

Ma már valószínűleg én is visszaütnék. Anno ált. suliban volt olyan, hogy pofán vágott egy lány, nem ütöttem vissza.


A mai nők többsége egyébként sem vmi nőies jelenség, inkább közönségesek és nagyszájúak, simán pofán vágnám, ha hozzám érne.

2022. nov. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Attol fugg. Ha anyam pofonvag, mert a 1,5mrd forintos lotto 5ost elkoltottem kur*akra meg ko*ainra, akkor eviselem. Ha egy random ember, legyen no vagy ferfi megutne, visszautnek.
2022. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
69%
Az okát nem ártana tudni, hogy miért ütne pofon, de amúgy visszaütnék simán. Nem kezdenék verekedést, de visszaütnék. Egyenjogúságot akartak, megkapták.
2022. nov. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Beleharapnék a seggébe.
2022. nov. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
Megtörtént házibuliban, a részeg csajt ketten megfogtuk és kidobtuk kapun kívülre. Talán még ma is az utcákat járja a hazautat keresve.
2022. nov. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Kontextusfüggő, de összességében elég valószínűtlen, hogy visszaütnék.


Ha pl valami veszekedés van és a csaj úg yérzi vérig sértettem vagy ilyesmi és ezért vág pofon, nem ütnék vissza, de jelezném, hgoy nope, meg lehet bántódni, akár még igaza is van a vitát illetően, de aki fizikai erőszakot használ, azzal nekem semmi közös jövőm nincs. Nagy eséllyel kilépnék az életéből.


ha egy random ember az utcán megüt... az egyrészt para:D Másrészt vszeg akkor sem visszaütnék, inkább lefognám, leszorítanám a földre, ilyesmi.


De abból indultam ki, hogy "pofonüt" ami nyílt tneyeres, csattanós történet, azaz ugyan csípős-fájdalmas, de különösebben nem veszélyes.


Ha ököllel ütne arcon valaki, ott nem számít a másik neme, betörném az orrát.

2022. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
84%
Szóban megpróbálnám lerendezni a helyzetet, ha olyan kedvem van, akkor provokálnám is tovább, élvezném a pillanatot, függetlenül attól hogy pofon vágott. Még nevetnék is rajta. :D
2022. nov. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!