Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van a vezetéknevekn...

Mi értelme van a vezetékneveknek, ha annyi Szabó, Kiss, Nagy, Kovács van, mint égen a csillag?

Figyelt kérdés
Csak egy példa: Kiss Sándor. Valószínűleg az egyik leggyakoribb név. Pont a megkülönböztetés lenne a cél, de így semmi értelme.

2022. nov. 9. 15:22
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is Kiss a nevem, szegyenlem is hogy meg a nevem is ilyen lealacsonyító

Van aki Széchenyi-t kap, vagy valamilyen ritka elegáns nevet én meg ezt a szart hogy Kiss

2022. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Kiss-ek, gyűljünk össze :D

érdekes, hogy apám tényleg Sándor, de attól még nem keverem össze egy másik ugyanilyen nevű emberrel :D

2022. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor ezentúl téged Zéró-nak fogunk nevezni. xD
2022. nov. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor legyen már inkább Zénó.
2022. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
11-es, vezetéknevet is lehet változtatni, bár mondjuk lehet kitagad a család, ha olyan.
2022. nov. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

15, felesleges procedúra lenne, amúgy is meg kell indokolni

A családot leszarom, beteg az apám is

Amúgy is bennem lenne hogy ilyen szar lealacsonyító nevet kaptam, más meg olyat hogy Szentkirályi… annyira nem fontos

2022. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én a keresztnevem változtattam meg, bármilyen normális indokot elfogadnak, nem fognak belekötni.

Én bíztatlak rá, ha nem érzed így jól magad én a helyedben meglépném.

2022. nov. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Igazából a keresztnevemet sem szeretem, gondoltam már arra hogy az egészet egyben megvaltoztatom és felveszem az anyám nevet meg a kedvenc női keresztnevem, de így közel a 30hoz már minek…

Meg ennyi erővel az összes Kiss mehetne megvaltoztatni…

2022. nov. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én azt mondodom, hogy nagyon fiatal vagy, hogy ne a megfelelő névvel éld le az életed. :)
2022. nov. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Miért lenne a Kiss lealacsonyító név? Az oké, hogy nagyon gyakori, de lealacsonyítónak nem látom.
2022. nov. 10. 01:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!