Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik országba tudnék kimenni...

Melyik országba tudnék kimenni, egyedül lenni és meditálni?

Figyelt kérdés

A meditálás nem is olyan fontos.


De szeretnék egyedül élni, számomra a csend az nyugalom. Soha sem unatkozom, és mindig hasznosan tudom tölteni az egyedüllétemet.


Látom, hogy másoknak is milyen káros mind a közösségi média, mind a gyárak, jobban szeretnék egészségesebben, nyugodtabban élni. Csak rákényszerültek egy olyan életvitelre, amin nem tudnak változtatni.


Én is így élek, és tudnék is így élni, de jobb lenne azért valami távoli helyen, káros dolgok nélkül.


Nincs pénzem, nem nyaralni mennék, hanem oda szeretnék költözni.


2022. nov. 11. 19:59
 1/9 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy előtte talán rendes pénz kéne.


De talán van olyan hely, ahol pénz nélkül, önellátó életmódban is meg lehet élni.

2022. nov. 11. 20:00
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem magyarországon.
2022. nov. 11. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
30%
Antarktisz
2022. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

Nem egészen értelek. Az, hogy ne tévézz, ne facebookozz, az nem földrajzi kérdés, hanem döntés kérdés. Az mehet Budapesten is.

Ha azonban tisztább levegőt akarsz, akkor veszel egy olcsó tanyát, és ott elleszel csendben, nyugalomban. Persze eljátszhatod ezt külföldön is, megértem, hogy ott jobb élet van. csak mondom, hogy a leírtak alapján pont nem ez a fontos neked.

2022. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Iden mongoliaban toltottem a nyarat. Na ott lehet.
2022. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mongoloknál valóban vqn erre lehetőség (jurtás, félnomád életvitel). Sőt, a pénz miatt se aggódj, elvileg a mi pénzösszegünk ott nagyon sokat ér.
2022. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 MOST MÉG
2022. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyere Magyarországra! Megfelelö terepismeretekkel el tudsz lavirozni egész évben egy morzsa munka nélkül. Mondjuk tul luxus igényeid ne legyenek!
2022. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bhután
2022. nov. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!