Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Politikusok között Magyarorszá...

Politikusok között Magyarországon van jó ember?

Figyelt kérdés

2022. nov. 12. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Kara Ákos szerintem a legemberségesebb politikus, vagy nagyon durván meggyőzően hazudik! Én őt bírom!

Ja és soha nem voltam szavazni.😀26 éves férfi

2022. nov. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%
Orbán Viktor már 12 éve jó ember, és még előtte! És csak egyre jobb és jobb!!
2022. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem amúgy biztos van, még kormánypárti fronton is. Az már mellékes, hogy a legtöbben azt teszik amit a köztük lévő pár fejes kitalál és csak egy báb. Most őszintén, ha ti politikusok lennétek és milliókat vinnétek haza, de amúgy nem lenne beleszólásotok kb semmibe, függetlenül attól hogy igazából egyetértetek-e azzal a rendelettel vagy sem, de nem szavazhatsz máshogy, mert különben eltávolításra kerülsz nagy valószínűséggel, akkor mit tennél?


Kicsit átlátszó amúgy, hogy bármilyen rendeletnél kb 100%-ban egyetért mindenki azzal amivel amúgy nem kellene, kivéve azok akik nem kormánypártiak.


Azért a másik oldalon is vannak érdekes arcok meg báb emberek meg kell hagyni, de nem gondolnám ott sem, hogy mindenki jó vagy rossz lenne.


De csak nézzünk körbe a polgármesterek között. Lényegében ők is benne vannak a politikában és arról tudok nyilatkozni, hogy ismerek olyan polgármestert aki jó ember. (Nem csak egyet ismerek, hanem sok polgármestert.)

2022. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ne érje szó a ház elejét, írok 5 kormánypártit és 5 ellenzékit:


Varga Mihály

Gulyás Gergely

Novák Katalin

Navracsics Tibor

Hollik István


Fodor Gábor

Schiffer András

Ungár Péter

Kanász-Nagy Máté

Sermer Ádám


(Hogy a hétköznapokban milyenek, azt nem tudom, de korrekt és tisztességes politikusoknak tűnnek.)

2022. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy akadnak jó emberek, de sajnos van az a pénz amiért még ők is megvehetők. Gondolj bele 4 évente van választás és nem tudhatod előre, hogy a pártod benn marad a parlamentben vagy nem. Négy év alatt kell megkeresned annyit, hogy a következő négy évben is meg tudj élni.
2022. nov. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Orbán Viktor jó ember, szegény gázszerelő barátját az ország leggazdagabb emberévé tette. Mi ez, ha nem szívből jövő jóság?
2022. nov. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%

Vagy mit kért a nép?


Bajszos gcik helyett gcis bajszokat a Parlamentbe.

Hát Szájer Józsitól megkapták.

2022. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
#7: Ezt majd add elő jövőre Pride-on! Valószínűleg kapsz néhány sallert, de meg is érdemled! :)
2022. nov. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#9: Neked támogatnod kellene az LMBTQ-t és a Pride-ot! Ezt várják el tőled az ellenzéki kedvenceid. Vonulj szépen végig Niedermüller Péter és Lendvai Ildikó társaságában! (Csodaszépek lesztek.) :D
2022. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#10 Vicces amikor a Fidesznyik szidja a melegeket miközben mélytorkosan beveszi a Fideszes homokosok farkát ;)
2022. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!