Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves lehet a...

Szerintetek hány éves lehet a legidősebb nő, aki a gyakorin aktívan válaszol kérdésekre?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 06:36
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
33
2022. nov. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idős emberek is vannak itt, főleg az egészség kategóriában.
2022. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer beszéltem itt valakivel aki 57-nek vallotta magát.
2022. nov. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt 70-80 évesek is.
2022. nov. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
68
2022. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A 70-80ra szavazok. En is eleg reg szulettem, de higgyétek el az 50+ nem tul idős.
2022. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cubina ***** válasza:
100%

Édesanyám sajnos 84 évesen hirtelen elhunyt, de tudom hogy az utolsó pillanatokig szerette olvasgatni a gyakorit. Sokszor válaszolt is, néha kérdezett.

Mielőtt külföldre mentem egy időre, megtanítottam neki minden alapot a számítógéppel kapcsolatban, hogy megtalálja a dolgokat és kommunikálni is tudjunk. Előtte azt mondta hogy a gépezés marhaság, őt sose tudná lekötni.

Aztán úgy belejött a drágám, hogy képes volt éjjelig olvasgatni, keresgélni, játszani, chatelni.

A szívem megszakad, hogy már nem tudok neki írogatni, felhívni, átmenni hozzá, agyon ölelgetni és megdicsérni, hogy milyen ügyesen kezeli a gépét. Egyszerűen eltűnt minden, ami ő volt. A facebookja is üresen áll, nem ír több e-mailt. Az utolsó üzenete az volt a messengeren, hogy NEM VAGYOK JÓL. Hiába rohantam át, már nem lehetett megmenteni, megölte a csendes kór.

Meg akarok halni.

2022. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!