Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább álmotok?

Mi volt a legdurvább álmotok?

Figyelt kérdés
az enyém : azt álmodtam hogy az idegenek megtámadták a földet es a katonák is idegenek voltak. (ez olyan mint az ötödik hullám c. film) és egyszer csak mellettem megállt egy auto azt volt angol tanárom volt 🤣 elkeztünk beszélni hogy én németországba dolgozom. és meg mondom neki hogy én úgy tudom hogy már a kafkába tanít... azt mondja : igen de mióta megjöttek az idegenek inkább harcol 🤣 azt egyszer el kaptak a katonáknak álcázott idegenek, és a bőröm alá tettek egy jeladót xd

2022. nov. 16. 04:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a legdurvább álmom egy prekogníciós álom volt, még mindig nem értem, hogy ez a dolog hogyan lehetséges.
2022. nov. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legdurvább egy paralizis volt. Random felebredtem, nem tudtam mozogni, többször megesett, így próbáltam nyugodt lenni és vissza aludni. Közben egyre folytobb érzésem volt. Álmomban “megfordultam”, és egy borzalmasan rémisztő lény volt felettem, körül írni nem tudom, de mintha az ördög és a legszarabb horror film keveréke lett volna, egy idős, ijesztő ember karmokkal, borzasztó tekintettel. Nagyon féltem. Elkezdett fojtogatni. Közben mosolygott és hangja is volt. Az egész full reálisnak tűnt. Emlékszem, sikitani akartam , de nem jött hang a torkomon. Kb átéltem, ahogy megfojtott. Majd kb egy perc múlva arra ébredtem, hogy minden eltűnt, és full ébren vagyok, de kb elkapott a sírás. Kimerült voltam és fáradt.



Ez párszor meg megtörtént, de utána felfogtam, hogy csak alom. Utóbb az agyrol vonszolt le, és húzott a szoba másik sarkába a konnektor alá , de szinten élethű élmény. Ekkor sikerült felébredni .


Na ezeket senkinek se kivanom. Vannak rémálmok, de ez durvább .

2022. nov. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mikor azt álmodtam hogy leszúrtak, és kib*szottul fájt, pedig elvileg az ember nem érez fájdalmat álmában. Mikor felkeltem nem is mertem rögtön megérinteni az oldalam mert féltem hogy tényleg ott van a seb, annyira valóságosnak tűnt.
2022. nov. 16. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy párszor olyat álmodtam, hogy embereket gyilkolok hideg vérrel. Ami azért furcsa nincsenek ilyen vágyaim.
2022. nov. 16. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A tesómmal szexeltem álmomban. Nagyon kiakadtam rajta.
2022. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Salx Narval ***** válasza:
Amikor a halott szeretteimmel találkozom és még az álomban rádöbbenek, hogy ők már nem élnek. Az álom eleje szép és boldog vagyok de ahogy a felismerés megtörténik, végtelen ürességet és szomorúságot érzek, többé már nem szólnak hozzám csak némán meredten néznek. Ezek az álmok már többször megismétlődtek más-más szereplőkkel és más-más helyen de vége mindig ugyanaz. A felébredés durvább mint maga az álom.
2022. nov. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Élve elégettek
2022. nov. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

Hogy az országot nem a Fidesz vezette.

De szar volt felébredni.

2022. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer álmomban dugtam Brie Larson színésznővel, aztán képzelhetitek mire keltem fel...
2022. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Általában olyan rémálmom van, hogy menekülök, de alig mozog a lábam vagy sikításnál nem jön ki hang a torkomon.


De ez mind semmi az alvásparalízishez képest, nekem szerencsére nem volt, ne is legyen.


Legélénkebb álmáim viszont azok szoktak lenni, mikor azt álmodom, hogy terhes vagyok vagy gyerekem van. Úgy élem meg, mintha valóság lenne, nagyon jó érzés, csak utána rossz felkelni :D

2022. nov. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!