Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Wellnessezni és hotelben ha...

Wellnessezni és hotelben ha még sosem voltam azzal sok jó dolgot kihagytam?

Figyelt kérdés
Mondjuk hasonlítható ahhoz mintha még sosem szexeltem volna és fogalmam sincs milyen jó? Vagy eleve ha az igény nem merült fel bennem akkor igazából ez a szórakozási forma nem nekem való?

2022. nov. 16. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam, de nem egy akkora nagy szám. Mondjuk nagy élmény hogy minden patyolat tiszta (jobb esetben) és nem tettél érte semmit XD
2022. nov. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes kipróbálni, hogy legalább meg tudd ítélni, neked való-e.
2022. nov. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi az egész, hogy van egy szobád és elmész fürdőzni, esetleg masszázs meg iszappakolás meg ilyesmi. De a fürdő a legjellemzőbb. Enniy az egész. Semmi extra. Aki nem szereti a passzív nyaralást, az megőrül tőle, aki meg szeret csak ücsörögni, lubickolni, annak teljesen jó.
2022. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Nem gazdag embernek ez pénzkidobás. Ágyban heverni meg fürdeni otthon is lehet.
2022. nov. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincs igényem ilyesmire. Egyszer kipróbáltam és ez csak megerősítette bennem azt, hogy számomra ez a világ egyik legunalmasabb programja. Mondjuk mindig is az aktív pihenést szerettem, szóval nem tudom miért lepődtem meg rajta :D
2022. nov. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Van aki nem szeret fürdeni mint apukám. Ő be nem teszi wellnes szállodába a lábát. Legutóbb kb 10 percet volt a vízben és közölte hogy köszöni szépen elég volt. Ő a városnézést, kulturális körutakat szereti.

Van olyan mint én, aki szeret pihenni, fürdeni, lazulni a medence szélén. Szellemi munkát végzek és az agyamat iszonyúan ki tudja kapcsolni egy wellnesezés. Attól még járunk városnézésekre is, más alkalmakkor. De ha kimerült vagyok akkor wellnes.

És vannak olyanok akiknek nincs igényük utazni.

Szerintem egyikkel sincs baj. Csak érdemes mindent kipróbálni, hogy tudd neked mi jön be.

2022. nov. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én 1 napra megyek csak Wellnessezni reggel beülök a kocsiba este meg haza egy nap bőven elég a fürdőzésből több napig halálra unnám már magam :D
2022. nov. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem nagy szám, jellemzően áztatod magad miközben visít körülötted pár kölyök.
2022. nov. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
42%
mások hugyantásában lubickolni nem nagy élmény , saját kád az ok de közzöségi az undorító
2022. nov. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!