Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A gyerekek már tényleg sehol...

A gyerekek már tényleg sehol sincsenek biztonságban a mocsoktól és szennytől?!

Figyelt kérdés

A 7 éves kisfiam szeret a Hifi tornyon mesét hallgatni CD-n.

A minap miután végére ért az egyik mese, megkértem a konyhából, hogy állítsa be a Bartók rádiót legyen szíves. Átkapcsolta rádióra a Hifit, és egy kicsit hangosra volt állítva a hangszóró, aztán mikor be akarta hangolni, majdnem elejtettem a drága porcelánt, ugyanis jó hangosan ez hallatszott a nagyszobából:

- LESZBIKUS......ORÁL BILL......MASZTURBÁL......

Azonnal berohantam és kikapcsoltam a rendszert, szegény gyerek meg csak nézett, hogy ezek mik voltak, gondolhatjátok, hogy alig tudtam kimagyarázni a dolgot. A gyerek egy ideig csak pislogott, aztán hálistennek elment játszani, amit én javasoltam, és úgy tűnik nem rágódik a dolgon, talán sikerül elfelejtenie.

De most komolyan, már mindenhonnan a mocsoknak kell ömlenie?! Milyen őrült, elfajzott világ már ez, amiben élünk?!



2022. nov. 19. 00:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet és nem is szabad burokban nevelni a gyereket. Ha most ki is "védtél" egy alkalmat, hogy halljon ezekről a dolgokról, lesz ezer másik alkalom, mikor nem fogod tudni. Ha így bepánikolsz, azt ő is észreveszi ám. Ahelyett, hogy természetesen viselkednél, vagy elmagyaráznád neki a dolgokat, ha esetleg kérdése van, pont az ellenkezőjét teszed, így titkolózni fog előtted bármi ilyen jellegű témában, mivel neki is leesik, hogy veled erről nem beszélhet nyíltan. És ugye a tiltott méz a legédesebb, tehát ezzel nem azt fogod elérni, hogy ne érdekelje a téma, hanem pont az ellenkezőjét.
2022. nov. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
81%

Biztonságban lennének, ha lenne mellettük egy szülő, aki nem tabusítja ezeket a dolgokat, hanem elmagyarázza nekik a saját fejlettségi szintjüknek megfelelően. Annak vannak a legnagyobb veszélyben a gyerekei, aki csak világrabaszni tudta őket és a világtól várja, hogy kímélje meg magától, mert ő egy lusta féreg felkészíteni az életre.

Szívesen!

2022. nov. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!