Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik jobb, ha valakinek...

Melyik jobb, ha valakinek hiányos, nagyon ronda a fogsora 30 évesen vagy ha egy foga sincs, viszont van műfogsora?

Figyelt kérdés
2022. nov. 19. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Ha megvan az összes 30 évesen :D (mint nekem)

De gyanítom a műfogsor még mindig jobb, mint nézni a rohadó fogaidat, ilyenkor fel merül bennem, hogy olyan embernek, hogy van nője és tud smárolni azzal akinek rohadt fogai vannak...

2022. nov. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
impantátum
2022. nov. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A hiányos, nagyon rondánál minden jobb.
2022. nov. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

Hogy lehet valaki ennyire igénytelen és felelőtlen, hogy 30 évesen így nézzen ki a fogsora?! 🤦


Ennyi évesen számomra minimum, hogy legyen meg az összes foga és legyen ép.

2022. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A műfogsor egyértelműen jobb.
2022. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

4.nek!


Fogorvos rokonom mondta hogy nem szabad leszólni senkit a fogai miatt, mert van akinek gyengébb és hajlamosabb a romlásra, de azt is mondta hogy sokat számít mennyire ápolják és vigyáznak rá!

Nem igényteleneznék le senkit mivel van akiknél az étel előteremtése fontosabb mint a mindennapos fogápolás, de ezt csak azok értik akik láttak már mélyszegény családot.

2022. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A műfogsor jobb ebben az esetben, és praktikusabb is a mindennapi életben, és persze esztétikailag is jobban néz ki.

Hogy ha valaki olyan helyzetben van hogy meg tudja magának engedni az implantátumokat akkor érdemes belemenni.

Nálam is tervben van, bár én egy jó tíz évvel fiatalabb vagyok, de a saját mentális állapotom és családi környezetem miatt nem megengedhető még egy jó darabig. Nem az a szégyen ha valakinek borzalmasak a fogai, azt kismillió dolog okozhatja, olyanok is amiket nem nagyon lehet befolyásolni. A szégyen az ha valaki ennek ellenére sem kezd vele valamit, és nem is akar változtatni rajta.

2022. nov. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

#6

Tényleg "sokba" kerül egy olcsóbb fogkrém és fogkefe, amivel napi kétszer tudna az ember fogat mosni. 🙄🤔🤦

Hagyjuk, nem kell a kifogás.


Plusz nem kéne zabálni a cukros kajákat és inni a cukros lötyöket.


Szóval erről csak ennyit.

2022. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

#8

Én csak naponta egyszer mosok fogat, de szinte tökéletesek a fogaim 27 évesen. Édességet is szoktam enni.

2022. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
24%

#9

Szóval, akkor reggel vagy büdös, áporodott szájszaggal mész el otthonról, vagy este az egész napos ételmaradékkal és lepedékkel teli szájjal fekszel le aludni.


Hát, remélem majd a gyerekednek nem ezt az igénytelen módszert fogod tanítani.

2022. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!