Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért tűnik úgy nekem hogy...

Miért tűnik úgy nekem hogy ahogy telik az idő minden egyre rosszabb?

Figyelt kérdés

Régen minden jobb volt!

Az emberek sokkal fiatalosabbak voltak. Az emberek sokkal élettelibbek voltak, most meg unalmasak és semmilyenek sokan.

Régen nagyobb, pörgősebb volt az élet, tele lehetőségekkel.

Most meg sokaknak jövőjük sincs, ez meg nem is érdekli az embereket.



2022. nov. 21. 06:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, neked miért tűnik így, nekem nagyon nem.


A nagyszüleim 48-55 évesek voltak, mikor születtem, de már akkor és mióta emlékszem, olyanok voltak, mint a nyugdíjasok, otthonka, sehova nem jártak munkán kívül, csak a TV-t nézték egész nap és így tovâbb.


Az anyósomék-anyámém most ennyi idősek, jóval fiatalosabbak, még járnak programokra, igyekeznek adni magukra.

2022. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem tűnik így. Nézz meg egy régi érettségi tablót, tíz évvel idősebbnek néznek ki mint a mai 18 évesek.

Kétlem hogy régen több volt a lehetőség, mikor utazni se lehetett.

2022. nov. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

Annyiban igazad van, hogy régebben egy gyerek meg tudta élni, hogy gyerek, pl. fára mászott, többet volt kint a szabadban, kifestőzött, ma meg a legtöbb gyerek és fiatal telefon és netfüggő agymosott lett.


Régebben jóval több vitamin és ásványianyag volt a gyümölcsökben és zöldségekben.


Régebben közös érdek volt, ma csak egyéni érdek, mindenki csak saját, önös érdekét nézi.

2022. nov. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
2010 környékére gondolok
2022. nov. 21. 07:22
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát 2010 pont a válság egyik legmélyebb pontja volt, akkor biztos nem volt semmi sokkal jobb 😃
2022. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Mégis az emberek sokkal boldogabbak voltak!

Kevesebben haltak meg!

Mindenki sokkal fiatalosabb volt!

Volt élet!

Volt az embereknek jövőjük!

2022. nov. 21. 07:27
 7/12 anonim ***** válasza:
45%
Persze :D
2022. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

A testünk az idő múlásával csak egyre inkább öregszik és hanyatlik. Ahogy a világ és a Föld bolygó is.

Ezt nem tagadhatod.

2022. nov. 21. 07:51
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez csak a "régen minden jobb volt" effektus.
2022. nov. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A testünk az idő múlásával csak egyre inkább öregszik és hanyatlik. Ahogy a világ és a Föld bolygó is.


Ezt nem tagadhatod."


Ez az élet rendje. Születünk, élünk, aztán meghalunk. Tavasszal a természet újra éled, nyáron tündököl, ősszel hanyatlik és télen meghal. Aztán minden kezdődik előlről újra és újra.

2022. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!