Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen témákkal lehet másokkal...

Milyen témákkal lehet másokkal beszélni pl. egy munkatárssal? Miért nem jut semmi téma eszembe ha beszélgethetnék valakivel?

Figyelt kérdés
2022. nov. 22. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Ami érdekel. Ha nem adódik magától téma, akkor nem muszáj erőltetni.
2022. nov. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Abszolut semleges: Milyen zenét szeretsz? Voltál már jó koncerten?

Milyen filmeket nézel? Jársz-e konditerembe..

2022. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Hány éves vagy, milyen nemű, milyen jellegű munkakör, végzettség, egyéb szempontból...???


Bármiről lehet beszélgetni! Család, felmenők, lemenők.... Ételek, utazás, könyvek, mozi, tv, színház, zenei preferenciák, sport, kirándulás, stb. stb.


Ezek közül semmit se cisnálsz? semmi nem érdekel?


Még a kockulásról is leeht beszélgetni, ha gamer vagy....

2022. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy munkahely nem arra való utolsó,hogy családról,lemenőkről,felmenőkről beszélgessünk. Ha velem elkezdenének ilyenekről beszélgetni én nagyon furcsállnám.
2022. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4: nem feltétlenül kell, ott a többi, amit írtam.


Én szerencsére olyan munkahelyen dolgozom, ahol ez is téma lehet, mindenféle intimpistáskodás nélkül is....

2022. nov. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Függ az emberektől, cigányokkal, átlag emberekkel nem lehet beszélgetni top hardveres, számítógépes dolgokról, hisz eleve nincs közös egymásban.

Miért foglalkoznék Lakatossal aki a 4. unokáját várja februárra... Dicsérjem, gratuláljak neki magyarként?

2022. nov. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6: ezért kérdeztem a lenullázott 3-as kommentben, hogy mik a körülmények.


Én tudományos kutatóintézetben dolgozom, csupa magasan képzett kollégával. nálunk nem probléma se a család se más téma... Mindig van miről beszélgetni.

2022. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor sem arra való. :)
2022. nov. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mire nem való?


Az, hogy a kolléganőm örömmel megosztja velünk, hogy a gyereke ötöst kapott fizikából? VAgy mi?

2022. nov. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálunk foleg szakmai témák mennek es azok köre vannak viccek is beágyazva


Pl az egyik kolleganő vhogy ugy adott elő vmi uj törvényjavaslatot hogy ugy kezdte a mondandóját hogy a nagyon tisztelt nemzetünk és pártunk kitalálta, hogy..

2022. nov. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!