Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nézte a telefonomat?

Miért nézte a telefonomat?

Figyelt kérdés
Ma vártam a buszt,és egy roma mikor elsétált mellettem azt vettem észre mikor fogtam a telefonom hogy nézte,én nem nyomkodtam csak a kezemben volt,kicsit paráztam hogy elakarja venni de szerencsére nem. Vajon mit akart?
2022. nov. 23. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Kiszemelte telódat. Elakarta lopni szerintem
2022. nov. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem biztos, hogy elakarta venni, nem kell egyből gyanúsítani.

Lehet csak azt nézte, mit fogsz, vagy milyen fajta telefonod van, vagy le volt engedve a karod, akkor lehet mást nézett [ ;) ]

Szóval ja nem lehet tudni. Legközelebb kérdezd meg.

2022. nov. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként a telefonom hátlappal vol felé nézte de akárhányszor ott jött el mindig csak azt nézte. Ezért volt nekem gyanus.
2022. nov. 23. 18:22
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Hogy ellopja e.

Tipuikus, hogy az időt is ezert szokták megkérdezni hogy elővedd a telod.


Amikor en egy csovesnek adtam penzt es utana jött azzal hogy mennyi az idő, egy pofánvágásnak éltem meg, hogy penzt adok ő meg aljaskodik velem cserébe. Azota nem adok csöveseknek se.


Sőt nem egyszer jartam igy. Pl szomszed kisgyereknek mert sirt vittem át kisgyerekjatekot.

Masnap meg hallom hogy az anyja engem hord el a házban meg lq.rváz.

2022. nov. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen gyanús,hogy a "tesókám" a telódra pályázott.Résen kell lenni.
2022. nov. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!