Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jól tettem, amiért felnyomtam?

Jól tettem, amiért felnyomtam?

Figyelt kérdés
Pár hete mondta az egyik haverom, hogy menjek el vele kicsit piazni. Azt hittem , hogy csak vele, de mikor elmentem a megbeszélt helyre láttam, hogy van vele még valaki. Nem örültem, mert ismertem látásból , agresszív C gyerek. Miután kicsit leittasodtunk kezdődött a balhé, mentünk az egyik buszmegállóban, majd a elkezdett hangoskodni a gyerek, agresszívvá vált és azt mondogatta, hogy melyik embernek menjen neki. Majd a buszon se hagyta abba, hülyeségeket beszélt nekem, kitalált történeteket mesélt magáról, hogy nagynak tűnjön. Majd miután leszalltunk belekötött ok nélkül az egyik férfiba , hogy adjon neki egy cigit. Mikor nem adott kétszer erősen megütötte, majd rugdalta még. Ezután én elfutottam haza. Pár napra rá jöttek is a rendőrök hogy kihallgassanak. Tanúként kellett menjek tegnap, majd elmondtam mindent, az igazságot. A gyerek ezt nyilván megtudta, mert elmondtam a haveromnak, ő meg visszamondta neki. Azóta engem is fenyeget, sőt, az egyik rokona is rámírt, hogyha börtönbe kerül bajban leszek. Jól tettem ezt? Így láttam helyesnek, de félek, hogy bajom lesz ebből. Nem tudom mit csináljak, haver szerint egy csomó sittes rokona van.

2022. nov. 27. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fenyegetésért is fel lehet jelenteni! Az üzenet még bizonyítéknak is megfelel.


Plusz nem árt letölteni a telefonodra egy hívásrögzítőt.

2022. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikus cigány hozzáállás, arra megy ki a játék, hogy visszavond a vallomásod. Viszont ezt felejtsd is el, mert akkor még te kerülsz bajba. Nyugodtan bemehetsz a rendőrségre azzal az üzenettel, és minden egyéb bizonyítékkal, majd ők kicsit helyreteszik teljes kiőrlésű társainkat. És hidd el nekem, félnek tőlük mint a tűztől.
2022. nov. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted!

Viszont az a "haver" se haver,ha elárulta a másik gyereknek ezt.A te lelkiismereted legyen tiszta!

2022. nov. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!