Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 8 osztállyal milyen tanfolyamo...

8 osztállyal milyen tanfolyamot vegezzek el hogy felvegyenek irodai munkara dolgozni? 24L

Figyelt kérdés

Adatrogzitore akartam menni de sajnos mar elindult, es nem is hiszem hogy azzal sokra megyek.

Miyen tanfolyam er valamit, amivel felvesznek irodai munkara? Vagy csak legalabb amivel tobb az esely, hogy behivnak intejrura.

Csak olyanra tudok menni, amihez eleg a nyolc altalanos.

Segitenetek?


2022. nov. 30. 14:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Normális irodai munkához alap az érettségi. Talán valami hideghívó értékesítőnek elég a 8 általános, de ebben sem vagyok biztos.

Egy valamirevaló tanfolyamnál is elvárás. Úgyhogy előbb feküdj rá az érettségire, és utána gondolkozz irodai munkában.

2022. nov. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is az esti érettségivel járnál a legjobban, ha ez a célod. Hány befejezett osztályod van?
2022. nov. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Semmit.


Őszintén, milyen irodai munkát képzelsz el, amit el tudnál végezni?


Szerintem is az érettségit csináld meg, mert irodai munkánál, írás-/olvasáskészség, általános műveltség az alap.

2022. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Kéne azt is tudni hogy hol keresel. Bp-n esetleg még végzettség nélkül is találhatsz ilyen jellegű állást, egyébként pedig ha tovább akarod képezni magad, inkább csináld meg az érettségit. Hidd el egy esti iskolában, kettesre kiszenvedni igenis lehetséges, és alapot ad arra, hogy olyat tanulhass a későbbiekben ami érdekel. Nagyon bíztatlak hogy csináld:)
2022. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem érettségi nélkül semmilyen épkézláb helyen nincs erre esélyed. Max feketén valami lepukkant cégnél, de az meg olyan is.
2022. nov. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Hajrá, irány az érettségi. Aztán lehet esélyed. De már az is több, mint a semmi, ha beleírod az önéletrajzodba, hogy érettségi folyamatban. Azzal is megdobod az esélyeid.
2022. nov. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Hat minimum kene egy erettsegi.. de ha nem akarsz 200ezerbol nyomorogni akkor tanulj meg egy jopar evet vagy ne irodaiba gondolkozz.. sok mas vegzettseg nelkuli munka akar 2x annyit is fizet
2022. nov. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Például érettségizz le
2022. nov. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 fersk ***** válasza:
25%

Érettségi, érettségi, érettségi...ű

Közben meg "...egy esti iskolában, kettesre kiszenvedni igenis lehetséges..."

Na akkor mi a n különbség a nyolc ált. hoz képest?

"mert irodai munkánál, írás-/olvasáskészség, általános műveltség az alap." Kettessel az meglesz! :D :D

2022. nov. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
94%
Azért kell az érettségi, hogy szóba álljanak vele. Senkit nem érdekel, kitűnő-e, vagy szín kettes.
2022. nov. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!