Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a legrosszabb,...

Szerintetek mi a legrosszabb, legfájdalmasabb sérülés/kínzás, ami egy embert érhet?

Figyelt kérdés
2022. dec. 1. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam a rovarok általi kivégzésről. Iszonyúan borzalmas lehet. Relatíve sokáig életben van az áldozat. A nemi szerv és a szemek fogynak a leghamarabb...
2022. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha élve elégetnek vagy megesznek valakit.
2022. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Láttam pár kemény videót.


Egyikben az áldozatnak le volt nyúzva az arca, le volt vágva a kézfeje és úgy kezdték el vágni a torkát egy szikével. Látszott hogy próbál védekezni de ugye nem volt kézfeje. Szerintem a TOP 3-ban benne van ez a videó durvaság szempontjából.


Láttam videókat ahol élve kezdtek el nyúzni embereket, az egyiknek körbe vágták a mellkasát és elkezdték lefilézni, látszott a bordája, belei. Egy tinédzser gyereknek a mellkasát vágták fel, de voltak olyanok ahol lábát, kezét vágták le.


Volt egy olyan ahol egy kartell tagnak benzint vagy alkoholt öntöttek a fejére és folyamatosan meggyújtották. A végén már konkrétan a koponyája látszott teljesen leégett a fejéről a bár meg minden, de még életben volt mert ugye csak "apránként" égették.


Vagy láttam balesetes videókat ahol félig szét trancsírozta az illetőt a vonat, kamion, ott volt a kerék alatt de még élt, mozgott.


Vagy azok is durvák amikor az áldozat arca roncsolódik. Leszakad a fél arcuk, ketté nyílik a fejük mint egy dinnye. Vagy széttépi az arcukat kutya, medve.

2022. dec. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%

Bőrbe varrták az embert és etették, itatták bőven. A bőr miatt a vizelet és széklet nem távozott. Fertőzés, bogarak mi egyéb.


Virágcserépbe patkányt tettek és azt tették lefordítva az ember hasára, majd a cserepet elkezdték melegíteni.


Lábnál fellógatták az embert és elkezdték fentről ketté fűrészelni. Ugye a vér az agyba tódul, így sokáig szenvedett az áldozat.


Lekötözték az embert és folyamatosan csepegtették a fejére a vizet. Nem tűnik brutálisnak, de az elmét alaposan megviseli.

2022. dec. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Ha az embert először alaposan bevagdossák, majd besózzák. Áááá
2022. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez sem lehetett semmi:

[link]


Csimpánz megvadult és letépte a nő arcát és kezeit. 1:15 körül van róla 3D animáció. Felső fogsora, szájpadlása, orra, szemei, komplett arca megszűnt létezni.


Alapból az ilyesmit borzalmas lehet átélni. Utána még borzalmasabb amikor tudatosul benned, hogy túlélted, de nincsen arcod. Ráadásul ha szerencsétlennek legalább kezei lennének.


És még ha elég szépen össze is rakták, akkor sem tud teljes életet élni. Ráadásul ismerve az embereket hajlamosak a kevésbé előnyös "tekintetűeket" vagy nehezen beszélőket szellemi fogyatékosnak titulálni. Miközben ez a mő is belül egy teljesen ép ember.


Én tuti nem akarnék így élni.

2022. dec. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
43%

Elég egy baleset, ahol a test komoly felületen égési sérüléseket szenved.Az iszonyatos fájdalommal járhat.Aztán ha rendbe jön, akkor éljen ennek tudtában hogy nem bír tükörbe nézni.

Mindez egyben fizikai és lelki fájdalom is!

2022. dec. 2. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy pár ilyen.


Élve eltemetés. Vagy a középkorban volt az a kínzási cucc amibe a fejet szorították össze addig amíg a koponya összetört és apránként az agya is kijött az áldozatnak.

2022. dec. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Régi kivégzési módszer:


Egy embert belezárnak egy dobozba, és csak a feje van kint. Etetik, itatják, de a dobozba ürít maga alá (szar, húgy). Hagyják, hogy elkezdjen élve rohadni, hetekig benne marad a dobozban, aztán szabadon engedik. De mivel már a teste elkezdett bomlani, rohadni, a paraziták, a rohadás szép lassan megöli. Ez az egyik legundorítóbb, legfájdalmasabb kivégzési módszer lehetett

2022. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!