Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok már innen...

Találkoztatok már innen valakivel?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz egy találkozom innen egy lánnyal. Megmondom őszintén nem tudom hogy elmenjek e. A végén még leszurkál vagy valami. Sose lehet tudni.💁‍♂️
2022. dec. 4. 23:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Több lánnyal felmerült már, de mind eltűntek. Persze még mindig jobb, mintha leszúrtak volna, de valahogy azt nem tartom reálisnak. Örülnék, ha valakivel összejönne egy találkozás, biztosan izgulnék, de nem a testi épségem miatt.
2022. dec. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan. Én csak csalódtam egy lányban, ami felért a szurkálással, de ne aggódj, nem lesz ebből gond
2022. dec. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt kiderült egy utcában lakunk mindkettőnk számára idegen városban ahol még újak voltunk. Nem bántuk meg.
2022. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
#1 Komolyan? 😂 Annyi beteg elméjű csaj van itt mint a fene. Aztán lehet kiderül, hogy nem is csaj, hanem egy 50 éves pedo aki megkivánja a fresh férfi testem. 😂😂
2022. dec. 5. 00:20
 5/36 anonim ***** válasza:
Igen, igaz csak barátság céljából, három emberrel is sikerült.
2022. dec. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Inkább bedrogoz, elkábít, és utána fog erőszakosan viselkedni. Vedd már figyelembe a fizikai paramétereket! Hacsak nem képzett küzdősportoló, akkor egy testközeli dulakodásba nem ugrik bele egy vadidegennel, aki bármekkora lehet, simán kiütheti a kést a kezéből az első percben.
2022. dec. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Igen, volt már ilyen, de végeredményben egyikkel sem jártam jól.
2022. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
Igen, az első barátnőmet innen ismertem meg. Megbántam, mert túlságosan kötődött hozzám és valami eszméletlenül érzékeny volt. Éppen ezért szakítottam vele.
2022. dec. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem, a párkapcsolatok nem alakultak jól, viszont nagyon jó barátságaim alakultak ki innen emberekkel. #7 voltam
2022. dec. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt megismert emberrel sem kockázatosabb, mint bepiálva egy szórakozóhelyen :) onnan is elcsalhatják az embert szervdonornak akarata ellenére.
2022. dec. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!