Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A Z ( 2000-es ) generáció...

A Z ( 2000-es ) generáció élettartama eléri majd a 150 évet vagy még többet?

Figyelt kérdés

2022. dec. 7. 12:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
Nemhinnem. Egyre kevesebbet mozognak, betegesek, alergiasok minden genyora es az elelmiszerek is egyre szarabb minoseguek, muanyagok. Gyengecskek... A sok bulit, piat, cigit, narkot nem is emlitem 😀 bar az nem csak rajuk igaz
2022. dec. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk gyerekkori oltások nélkül lehet már téged is lekukáztak volna.
2022. dec. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Harari a Homo deusban okoskodik arról, hogy már ma is vannak cégek, amelyek az örökéletet kutatják. Ezt én technikailag el tudom képzelni. Van egy apróság azonban, hogy a valóság nem ilyen pusztán technikai cucc, így inkább a Deep adaptation-t javaslom tanulmányozni a z generációnak is.
2022. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
50%

Az emberi genetikában 120-128-130 év van maximum akik ritka szerencsések azoknak ennyi van benne.


De manapság már az is szerencsés aki megéli a 70-80 évet.


Nekem olyan szempontból nem tetszene a hosszú élet hogy az ismerősök nagy része nem élné meg és egy teljesen más világ lenne!

Arról nem is beszélve hogy lehet gyerekeim és unokák is hullanának el addigra ami szerintem természetellenes egy szülőnek.


Volt osztálytársam 17 évet élt és alig tapasztalt valamit az életből.

2022. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is miért lenne jó olyan sokáig élni? Csak kijönnének az öregedés jelei ha kicsiben is.. Ugyan ki akarna fájó derékkal, lábakkal, ízületekkel bejárni dolgozni napi 12 órát? Nehogy azt higgye valaki ha tovább élnénk nem emelnék meg a nyugdíj korhatárt. Elmondom csak a szenvedésünk lenne meg hosszabbítva...
2022. dec. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%
Persze azert mert 10 evvel fiatalabb vagy 2x annyit fogsz elni 😅
2022. dec. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!