Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legfélelmesebb,legdurvább...

Mi a legfélelmesebb,legdurvább dolog,ami történt veled?

Figyelt kérdés
Mindenféle eseményt várok,amik nagyon felkavartak titeket.

2022. dec. 10. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaharapás
2022. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
34%
A szerelmemt kirabolta és leütötte valami dzsungelabu és meghalt életem szerelne
2022. dec. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Volt olyam időszak az életemben amikor annyira elkeseredett és depressziós voltam, hogy az öngyilkosságot nagyon komolyan fontolgattam és mikor eljutottam arra a pontra, hogy fejben realizáltam hogy valóban képes lennék megtenné teljesen megijedtem magamtól. Szabályosan rettegtem magamtól és a gondolataimtól.
2022. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Matekdoga
2022. dec. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
64%
Ritkán álmodok, de ha igen, akkor tuti fog valami velem történni, ami többnyire nem annyira jön be az én értékrendembe.
2022. dec. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Amikor a kislányom előre borult a kőre babakocsistul. Be volt kötve , el nem tudom képzelni mi lett volna ha nincs. Az a pár pillanat, amikor arra gondoltam milyen látvány fogad, ha felemelem a kocsit, egyáltalán magánál lesz-e életem legijesztőbb pillanatai voltak.
2022. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A legjobb barátnőm alkoholmérgezést kapott és hajnalban a Nyugatiban fejjel előre esve elájult. Meg egyszer a suli udvaron az egyik gyerek epilepsziás rohamot kapott és habzó szájjal rángatózott a földön fekve.
2022. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Darius- ***** válasza:
93%
Anyam megszurt késsel (comb)
2022. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
92%
6 évesen közeli szemtanúja voltam, ahogy egy fiatal lányt a zebrán átszaladás közben telibever egy Barkas, esés közben az útpadka kapta el a fejét szerencsétlennek. Ott maradt. A csattanás, a vér, a sikoltozás (járókelőktől) mind megmaradt, Anyám alig tudott elrángatni onnan, szerintem sokkot kaptam a látványtól. Aztán 15 évvel később engem is elgázoltak bringával, alig pörgött le előttem ugyanez...
2022. dec. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%

Egy brutális, frontális ütközés nyomait láttam kicsiként, ami nagyon megmaradt. Nem sokkal a baj után értünk a helyszínre kocsival, rendőrök tereltek éppen. Borzasztó mennyi és mekkora vértócsák voltak.


Legjobb barátnőmmel épp a városközponti tónál ültünk, friss gimisként, még nyár elején. Sosem öltöztem kirívóan; haspólóban, rövidnadrágban sem érzem magam valami komfortosan, ez akkor sem volt másként. Padon beszélgettünk, amikor egy totál részeg fazon előttünk vonszolta magát, majd felém fordulva üvöltözni kezdett velem. Rá sem néztünk, nem is hagytuk abba a beszélgetést, amikor megjelent, ő mégis majdnem rám vetette magát. 2 haverja ott volt mögötte, szerencsémre azokban volt annyi lélekjelenlét, hogy visszafogják. Én meg teljesen lefagytam, annyira megijedtem. Miközben, a ránézésre 40+ -os pasit vonszolták, még neki állt feljebb és mocskos dolgokat kiabált nekem, és még volt pofija engem szidni, hogy magamnak köszönhetem, hogy majdnem rám ugrott. Úgy még sose féltem, mint akkor. Főleg, hogy semmi kirívó nem volt rajtam, színileg sem, és semmi extrát nem csináltam; egy helyben ültem és kész..

2022. dec. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!