Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A magyarok mikor fognak...

A magyarok mikor fognak valaha is olyan életszínvonalban élni, mint nyugaton?

Figyelt kérdés

Haveromék hollandiai lakása: minden okoseszköz benne, telefonnal vezérelt Apple-kompatibilis berendezések, ahol még a redőnyök is telefonról vannak irányítva. Mindenhol színes okosizzó, többszáz eurós hangérzékelős világító falipanel, teljesen elképesztő, simán megengedhetik magukat.


És akkor itt ez az ótvar rühes lepratelep ország: átlag nettó medián fizu 220, jó minőségű kajára sincs pénz, nemhogy a fent leírt dolgokra.


2022. dec. 11. 23:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Mindenki nem fog úgy élni, mert sokaknak erre nincs is igényük. Aki meg teelhetetlen, az úgyis eléri ezt a szintet.
2022. dec. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
78%
Majd ha a valóságot fogjuk nézni és használjuk az agyunkat. Nem a kormány, hanem az egyén felelős magáért.
2022. dec. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
68%
Csak szólok, a haverod lakasa nem átlagos itt Hollandiában. Gondolom a haver nem bolti eladó, buszsofor, vagy tanár, és nem is abba a 34% -ba tartozik, aki szociális bérlakásban lakik.
2022. dec. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Egy szó: Soha!


Nálunk nem lesz soha olyan az élet színvonal, mint nyugadaton. Ez a fő különbség az országaink között. Ott az átlag valószínűleg az amit leírtál és tudnak élni az emberek a fizetésükből, nálunk pedig sokan csak meg tudnak élni belőle.

2022. dec. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
88%
Magyar termékekel nekünk is kéne gyártani saját márkát nem mindent kint meg venni.A burgonya se magyar amit a boltban van igy nehezen lesz itt bármi is.Jelenleg minden földbirtokos is kap támogatást aki nem termel ezt kéne meg szüntetni az eu-küldi hogy, itt véletlenül se legyen piac.A sok birka meg el van belöle pedig ha termelnének sokal tőbb pénzük lenne.
2022. dec. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
53%
Soha, nem fog a nyugat megállni és "megvárni". Jelenleg inkább távolodunk tőlük megint.
2022. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
27%
Ez a haverod lakása. Szerinted egész Hollandia lakosságának ilyen lakása van? A kérdésedből amúgy süt az irigykedés, ráadásul olyan primitív szinten, hogy 1x voltál 1 haverod luxuslakásocskájában, erre képes vagy egy egész másik országot ledegradálni mellette. Grat. Képzeld, voltam kint Amszterdamban, és képzeld ott is láttam kapualjban horkoló, nem túl kellemes szagú hobót.
2022. dec. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%
Nyugat az kiszolgáló, Magyarország meg fogyasztó ország. mondhatjuk úgy is, hogy a nyugat a vállalkozó, a Magyarország meg alkalmazott, ki fix órabérért dolgozik fix órában.
2022. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Én itthon is jól élek.


Éltem már külföldön is, nehogy azt hidd, hogy ott minden alanyi jogon jár. Nettó 3000 eurós fizu alatt én ki se mennék, a 2000 eurós irodai munkával se élnék ott jobban, mint itthon a mostani fizummal, tekintve, hogy egy albérlet alaphangon 800 euró + a rezsi most ott is az egekben van. Okosotthont meg pont annyira szükségtelennek tartom, mint egy számítógépes játékot vagy az okosautókat. Jópofa, belül-gyerek-férfiak eljátszanak velük, de nekem nem kell egyik se.

2022. dec. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott elarulja hogy miért tette? Hollandiában élek, nem szegény környéken. Senki az ismeretségi körömben nem él úgy, ahogy a kérdező haverja, ergo valami jóval az átlagon feletti fizetése lehet és egészen biztosan nem átlagos munkával keresi meg. Egy magasan képzett szakember hianyteruleten pedig Magyarországon se lepratelepen él. 13. voltam
2022. dec. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!