Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Furcsa vagy normális hogy...

Furcsa vagy normális hogy arctalanul írogatni egy idő után unalmassá válik számomra? Még akkor is ha azonos nemű személyről van szó

Figyelt kérdés
Fontos nekem hogy legalább egy idő után tudhassam azért, meg legyen a fejemben a másik külseje, hogy kivel is írogatok pontosan. Nem b*ziságból, legalábbis én nem érzem annak, csak anélkül valahogy nekem annyira természetellenes az egész. Van ebben bármi furcsa?
2022. dec. 14. 04:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ebben semmi furcsa nincs. Én is látni akarom, hogy kivel is beszélek.. Volt már olyan, hogy jót dumáltunk itt napokig, aztán sehogy nem akart átmenni másik platformra vagy csak simán képet cserélni. Én elengedtem, ki tudja 22nek mondta magát közben meg lehet valami 30-40 éves nőci lehet vagy rosszabb esettben valami másik fickó..
2022. dec. 14. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mibajod a 30 as nocikkel?
2023. okt. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!