Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell szerinted egy...

Hogyan kell szerinted egy lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés

2022. dec. 22. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Rámenősen.
2022. dec. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kell találni valami közös nevezőt, amiből indítani lehet egy laza beszélgetést.
2022. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
Mindenkivel máshogy.
2022. dec. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Meg kell szólítani.
2022. dec. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Kő kóla?
2022. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell ismerkedni, ha valami érdekel, úgyis lesz olyan lány, akit az szintén érdekel.
2022. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%

Az Arcnélküli Manus tanácsa:


Beszélj vele, lájkold, bökdösd, üsd le a fabunkóddal és vonszold be a barlangodba...

2022. dec. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Bunkógyereknek megyarázza az apja, hogy kell nőt fölszedni.

- Fiam, ha a diszkóban megtetszik egy lány, odamész hozzá, megkérdezed akar-e táncóni, ha nem, megkérdezed szomjas-e, ha az se akkó fitogtatod neki az erődet.

Bunkógyerek le is megy a diszkóba, kinézi magának a lányt és odamegy hozzá:

- Szia! Jössz táncóni ?

- Nem.

- Kő kóla ?

- Nem.

- Pofán basszalak?



A kérdésedre is válaszolva, erősen javallott nem neten. A legtöbb lány abszolút nem is válaszol, én sem szoktam, mert ezeknek a beszélgetéseknek sokszor az a vége hogy nem beszéltünk semmiről, vagy kapok egy dickpicket


Az egyik legbiztosabb módszer társasághoz bekapcsolódni ahol már ismersz valakit és onnan ismerkedni a lányokkal. Ha már az elején rögtön meg van a szikra, akkor is először legalább nagyjából igyekezz megismerni mert lehet teljesen két másik világ vagytok. Ha passzolni látszik, elhívhatod pl egy érdeklődési körének megfelelő vagy általánosságban népszerű programra és ott még jobban megismerni.


Még egy jó tanács. Az 1-2 napig hanyagolom a kapcsolatfelvételt első randi után szándékosan hülyeség. Ha érdekel, mutasd ki, ha ő is viszonozza, akkor örülni fog neki, ha nem tetszel neki, akkor abból ahogy reagál legalább már az elején tudhatod hányadán álltok és nem pazarlod az energiád.

2022. dec. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Neten is lehet ismerkedni. Én se válaszoltam soha senkinek, mert tele volt a tököm a sok barommal, aki annyit tudott csak írni, hogy "sya micsi", meg lek*rvázni, ha nem akartam ismerkedni vele. Érdekes, a férjem mégis tudott valamit, mert ő is Facebookon írt rám és hozzámentem. Jaa, mondjuk le tudott írni egymás után 2 értelmes mondatot helyesírási hibák nélkül. Tudott normálisan köszönni, nem sya micsi. És ahogy a 8-as írta, igen: nem az volt, hogy hú rádírok, aztán játszmázgatok, meg méricskélem, hogy mikor válaszoljak. ő mindig rámírt, ha meglátta, hogy a Facebookon vagyok, például ebből is éreztem, hogy fontos vagyok neki.

Nem értem, miért kell úgy nézni a nőkre, mint majomra az állatkertben, mi is emberek vagyunk, és ugyanúgy szeretjük, ha figyelnek ránk, kedvesek velünk, ugyanúgy beszélgetünk, stb. nincs akkora különbség a 2 nem között, mint ahogy azt sokan gondolják.

2022. dec. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól is függ mennyire tetszel neki, ha nem tetszel akkor nem szabad tovább nyomulni és ennyi!
2022. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!