Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Többen kávéznak mint akik nem?

Többen kávéznak mint akik nem?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 12:02
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A kávézó emberek néhányan büszkék erre a szokásukra, és ha valaki nem kávézik nagy szemeket meresztenek hogy mi az hogy nem kávézik.
2022. dec. 23. 12:03
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Valszeg többen, mert az egész családban és az ismerősi körömben csak a férjem és én nem kávézunk.
2022. dec. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
A munkatársaim csaknem mind kávéznak, én is. Családomban csak a férjem nem.
2022. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
16-120 közötti korosztály 70% kávézik
2022. dec. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Ismerettségi körömben fiatal felnőttet még tudok mondani, aki nem kávézik, középkorút már alig. Én reflux miatt szoktam le róla, de nem bánom, a tea jobb. Amúgy szerintem nem arra a tényre büszkék, hogy kávét isznak, hanem eköré is kiépült egyfajta kultura, ahogy például a boroknál is. Kifinomultan lehet csinálni és még komoly szakirodalma is van. Persze ettől még vannak, akik csak vedelik.
2022. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
82%
Valszeg többen, mert a sok egyemista úgy jár a Starbucks-ba, mint légy a szarra, de komolyan.
2022. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem rossz szándékból meresztik a szemüket, csak hihetetlen számukra, hogy valaki tud nélküle élni. Én is meresztem bevallom de nem rosszból 🙂
2022. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Ugyanazt akartam írni mint a 7es.

Unokatesóm nem kávézik, sokszor van hogy beszélgetünk a családdal hangosan nevetünk és egyszercsak elkezd horkolni és ülve elalszik a székben.

Én az ízét is szeretem, meg kell a plusz energia ahhoz hogy bírjam a napot.

2022. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nálunk inkább a kávézósak szoktak horkolni és ülve elaludni :)

Az íze tényleg finom, pl süteményben vagy csokiban is, de nap mint nap nem bírnám inni.

2022. dec. 23. 16:17
 10/15 TappancsMancs ***** válasza:
Nekem is csak meglepő, ha valaki nem kávézik és nem teázik. Semmi más. Meg szerintem sem büszkék rá, mert nincs mire ezzel büszkének lenni. Ha talán találkoztál olyannal az tényleg lényegtelen.
2022. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!