Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegek!Kerültetek már konflik...

Melegek!Kerültetek már konfliktusba melegségetek miatt?

Figyelt kérdés

2022. dec. 24. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kick boxer vagyok és csak emiatt, soha nem bántanék senkit. Bánj úgy másokkal, ahogy szeretnéd, hogy veled bánjanak. Boldog karácsonyt!
2022. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
75%
Én terminátor vagyok és csak emiatt nem bántanék senki. Persze ha a Skynet arra utasít, simán kiirtom az összeset. De nem személyes az sem...
2022. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1:Kick boxer meleg lehet?Ilyenről nem hallottam
2022. dec. 24. 20:11
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem vagyok meleg.
2022. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5:Akkor nem figyelted a kategóriát?Mert furcsa,hogy heterokent ide irtad
2022. dec. 24. 20:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ja, magammal rendszeresen.

Szar az egész

2022. dec. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. dec. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Igen. Egy srác kitalálta a diákmelóba, hogy rányomultam. Az igazság nem ez volt. Hanem a raktárban megkérdezte igaz-e, hogy meleg vagyok. Mondtam hogy igen. Megkérdezte, hogy akkor esetleg lesz.pnám őt? Mondtam, hogy nem mert barátnője van.

Erre elkezdte ezt terjeszteni hogy nyomultam. Csak azzal nem számolt, hogy én már 1 éve ott dolgoztam és ismertek. Ő meg 2 hete. Hamar kirúgták mert mindenki ismert és tudta hogy hazugság, amivel szembesítettem is nyilvánosan.

2022. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!