Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem akar senki Messenger...

Miért nem akar senki Messenger hívásozni velem?

Figyelt kérdés
Második ember utasította el egy héten belül amikor kérdeztem. Egyik se túl szoros ismeretség egyik kifejezetten új, régen csak látott párszor mert egy helyre jártunk egyetemre de sose beszéltünk. Most is csak írogatunk
2022. dec. 26. 08:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Én pl sosem fogadom. Hívjon telefonon.
2022. dec. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Szóval, egy nem közeli ismerőst akarsz random hívogatni, karácsonykor, mikor valószínűleg elfoglalt a saját családjával, barátaival. Pfff
2022. dec. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De máskor se akarnak
2022. dec. 26. 08:59
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Okr
2022. dec. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Én speciál utálok hívásozni, főleg videóhívásozni. Az írogatásban az a jó, hogy tudom mellette csinálni a dolgomat, és mikor van egy szabad percem, visszaírok. Hívásozás közben folyamatosan fognom kell a telefont, videóhívás közben meg pláne nem tudok semmit megcsinálni, mert bámulnom kell a képernyőt. Ez elég sok embernek lehet hátrány a rohanó mindennapokban, karácsonykor meg pláne. Azt se szeretem a videóhívásokban, hogy olyankor illik rendbe tenni a kecót, vagy legalább a szobát, ne nézegesse senki a rumlit amiben élek :D Magamat sem ártana rendbe tenni, legalább egy elmenős pólót felvenni amiben normálisan nézek ki, meg a fejemmel kezdeni valamit. És ha már mindezeket megteszem, akkor inkább áthívom, nem?
2022. dec. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább írogassatok akkor, ha a másik nem szeretné a hívásozást, inkább hívd el, hogy találkozzatok személyesen, lehet nyitottabb lenne rá
2022. dec. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nincs egyedül akit hívsz.Sokaknak zavaró úgy telefonálni/beszélni hogy más is hallja.Én is jobban szeretek írni.
2022. dec. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Mert senkire nincs rá írva, hogy bohóc és nem dolguk a te szórakoztatásod.
2022. dec. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Ki hasznal ilyeneket? Max nagyon kozeli emberrel poenbol, de inkabb hivjon vagy irja le amit akar
2022. dec. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Mit szeretnél tőlük?

Tudod, hogy rengeteg ember csak beszél, beszél, de valójában sose mond semmit?

2022. dec. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!