Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel pár hete egy bulin csókolóztunk. Utána megbeszéltük a dolgot, de kerül engem, nem köszön, nem írt vissza amikor 1-szer emiatt írtam neki. Sokan mondták, hogy engedjem el, de nem tenném ezt szívesen. Próbáljak vele még beszélni erről, vagy tényleg jobb, ha elengedem?

2022. dec. 26. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha akart volna veled beszélni, akkor nyilván már beszéltetek volna, tehát ez csak a te szándékod. Neki valószínűleg ennyit jelentettél, vagy egy botlás volt, mert van barátnője, vagy akármi.

Szerintem kár erőltetni hogy de beszéljétek meg, minek, úgyse lesz semmi köztetek. Viszont nagyon megalázó helyzetbe hozod magad ezzel, és ez az önbecsülésednek se tesz jót.


Ha úgy érzed, hogy ez a szituáció méltó hozzád, akkor nagyon rosszul értékeled magad, és ez nagyon szomorú. Na ezen érdemes dolgozni, de ehhez nem kell ő, ehhez csak te kellessz, mert ezt magadban kell lerendezned.


Nem a csók volt a hiba, hanem az, hogy utána még térdenállva csúszol-mászol, hogy beszéljétek meg, legyen folytatás, miközben ő dobott, ill. elutasított.

2022. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak a barátságomat akartam vele megmenteni
2022. dec. 26. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod már. Sajnos mindig vannak veszteségek az életben. Ezt kellő önismerettel lehet feldolgozni. El tudod kezdeni bármikor, ha már ott tartasz.
2022. dec. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
50%
Ha csak nem megsértödtél rá, akkor Tefal atya segít. Egy suhintás és megnyugszik a lélek.
2022. dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Hát ez szomorú... mármint a barátság elvesztése is, na meg az is hogy nem tud kommunikálni.


Két lehetőség van, az egyik az, hogy lezárod az egészet, és azt mondod magadnak, hogy oké, nem fogsz neki könyörögni, te ennél többet éredemelsz.

A másik az, hogy valamikor, amikor SZEMÉLYESEN találkoztok, akkor egy kicsit félrerántod megállítod, és azt mondod, hogy azért x idő barátság után te többet érdemelsz annál, hogy szóba se álljon veled, és ne tudjatok beszélni. Esetleg kérdezd meg tőle, hogy miért kerül, mert lehet, hogy kapsz valami értelmes választ. Ne vádaskodj, ne veszekedj, csak hallgassátok meg egymást, törekedjetek egymás megértésére, és mondd meg neki, hogy te csak ennyit akarsz. Ill. legyetek őszinték. Ha szerelmes vagy, mondd meg, ha nem, akkor azt is.

2022. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!