Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy jó ismerösöd elvesztett...

Egy jó ismerösöd elvesztett egy nyerő sorsjegyet ami 10 millió forintot ér. Te megtalálod az utcán, tudod, hogy az övé. Teljessen titokban tarthatnád, hogy megtaláltad és sosem derülne ki. Te vissza adnád vagy megtartanád?

Figyelt kérdés
A kérdés csupán elméleti nem történt meg sem velem, sem ismerőseim körében.

2022. dec. 26. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Vissza adnám neki a sorsjegyet.
Megtartanám a sorsjegyet, de lelkiismert furdolásom lenne
Megtartanám a sorsjegyet és örülnék a nyereménynek.
Megtartanám mert nem a legjobb barátom.
Megtartanám mert rászorulok a nyereményre.
30 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak őszinte válaszokat szeretnék.
2022. dec. 26. 23:10
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Megtartanám, de csak azért is, mert tudom az ismerősömről hogy egy gyökér, aki csak akkor keres ha kell neki valami, meg ha bajban van. Viszont mikor én kerestem őt, akkor jól elküldött a ne mondjam hova. Vissza nem adnám neki.
2022. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Egy jó ismerős amolyan jön és megy. 300km távolság a baráti kapcsolataimat elhalványította. Alig beszélünk, írunk egymásnak. Ennek ismeretében megtartanám. Tapasztalások útján tanulunk.
2022. dec. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Nincs rá szükségem, nem szeretnék sok pénz nyerni. Sok pénzt értékes munkával szeretnék megteremteni. Ez reális jövőkép. Visszaadnám.
2022. dec. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
tudod én ilyesmi dolgokért nem veszek másnak sorsjegyet csak anyámnak és magamnak....tuti, egész biztos amilyen szerencsétlen vagyok csak 1-et vennék egy havernak tuti milliókat nyerne...
2022. dec. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

A történetet ott elvesztettem, hogy „egy jó barátod...”

Nincs ilyen. Benyúlnám a 10 milkát, és menne az egész kriptóba.

2022. dec. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!