Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi okból mennek az emberek...

Mi okból mennek az emberek karácsony másnapján a McDonald's-ba?

Figyelt kérdés

26.án, délben kinyitott a Meki. Meglepődve láttam, hogy tele van vendégekkel. Én azért ettem ott, mert egyedülálló vagyok, család messze lakik, nem főzök magamnak, mert 1 főre nem lehet annyit és felét csak kidobnám. Így én nem csapom szét magam töltött káposzta, halászlé kombóval gyomorrontásig. De nem csak egyedül élők voltak ott, hanem családok is. Ott vajon anyuka nem lehet konyhatündér, magyarán nem tud főzni? Vagy vendégségbe mentek és a házigazda olyan rosszul főz? Egy 30-as párt is láttam, ők talán nem rég óta lehetnek együtt és mindketten a szülőkkel lakhatnak, de még elég friss lehet a kapcsolat és még nem mutatják be a partnert a családnak. Ott talán ez lehet.

De ezen komolyan elgondolkoztam, hogy családok miért mennek gyorsétterembe karácsony másnapján.



2022. dec. 28. 21:53
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
74%
Mi a fene közöd van hozzá? Mindenki ott és akkor eszik, amikor akar.
2022. dec. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
81%
Templomba mégsem mehetnek.
2022. dec. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
95%
Mert olyan kedvük van
2022. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
100%
Más se biztos, hogy főz a családra. 24-én délelőtt és déltájban a kifőzdékben, vendéglőkben nagyüzemben adják ki az előre megrendelt sültestálakat és halászleveket: sokan vannak, akik nem fognak egész nap a halászlével, töltött káposztával és rántott hússal erőlködni a konyhában, hanem megveszik készen. Akkor is, ha anyuka egyébként tud főzni, de mondjuk neki is 24-én délig tartott a munkanap vagy csak szimplán nincs kedve vagy energiája egész nap a konyhában szaladgálni az ételszagban.
2022. dec. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
91%
Őszintén szólva nem szoktam vadidegeneket sajnálni, de téged most hirtelen megsajnáltalak. Képes vagy egy anonim oldalon magyarázkodni, hogy miért ettél a McDonald's-ban karácsonykor. Fel se merül benned, hogy nem tartozol erről magyarázattal senkinek? Szörnyű lehet ilyen megfelelési kényszerrel élni.
2022. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
88%
Uramisten, ennyire nincs életed, hogy ismeretlen emberekéről próbálsz (alaptalan) következtetéseket levonni? Ha ennyire érdekel, menj oda és kérdezd meg őket.
2022. dec. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Éhesek
2022. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
8%
Mer van manika, vagy ez a kari aji.
2022. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
93%

Aztán kérdező, te miért ott ettél egyedül?

Se család, se pár, se barátok, se senki? Ennyire magányoska vagy?

Túl szegény vagy, hogy valami minőségibb helyen egyél?

Túl béna vagy, hogy magadra főzz?

Túl lusta vagy, hogy valami érdekes és jópofa dolgot csinálj?

Rólad is lehet ám a semmiből következtetéseket levonni.

2022. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Mi van akkor, ha az adott anyuka mindig főz, és pont ünnepkor, karácsonykor van úgy, hogy most inkább elmennek gyorsétterembe és ő is megpihen, és nem főz most az egyszer? Nem tudhatod. Nem kéne mások felett ítélkezni, hogy "oh, biztos azért mennek, mert nem tud főzni". Nem csak az jár gyorsétterembe, aki nem tud főzni, de ha valaki nem is tud főzni, és azért megy étterembe, akkor is, ne vonj le következtetéseket és ne ítélkezz mások felett. Mindenki akkor megy gyorsétterembe, amikor akar. Nem kötelező egész nap a konyhában lenni, csak azért, mert karácsony van. Én pl. boldogan beülnék a családommal gyorsétterembe karácsony másnapján.
2022. dec. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!