Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik nincsenek jóviszonyban a magymamájukkal? Nem kedvelik a nagymamájukat?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Rengetegen. Például én.
2022. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Feljelentést teszek.
2022. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
egy sem él már
2022. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik nagymamám kicsi koromban meghalt, vele kapcsolatban csak jó emlékeim vannak, a másikkal viszont soha nem voltam jóban. Ő sem él már, de egyáltalán nem váltott ki belőlem érzelmeket a halála.
2022. dec. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a nagymamámat, de:

Mindig a gazdag uncsitesómról beszélt mindig.

Nem éreztem hogy közel állnánk.

Bizalmatlanok voltunk egymással, annak ellenére hogy nyitottam felé és ajándékból is próbáltam személyeset adni. (amiről beszélt és tudtam hogy tetszik neki)

19 éves korom után már nem is foglalkoztam vele és hagytam hogy élje az életét azok nélkül az emberek nélkül akik nem kellenek neki.

A dédnagymamám és több rokonom feltétel nélkül szeretett, függetlenül attól hogy nem vagyok és voltam egy szeretetéhes ember!

Egyébként nincs bajom vele.


A másik nagymamámat nem ismerhettem mert meghalt.

2022. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. én is eléggé rossz viszonyban voltam vele, amíg élt. Halála után sem gondolok rá felhőtlenül, mert teljesen a saját szája íze szerint akart nevelni, figyelmen kívül hagyva azt, hogy én mit gondoltam sok mindenről. Nem hagytam magam félrevezetni, így állandóak voltak köztünk a konfliktusok.
2022. dec. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!