Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy beszélgessek egy velem...

Hogy beszélgessek egy velem egykorú lánnyal?

Figyelt kérdés

Megismertem még covid idején egy lányt. Akkor nyilván többet beszéltünk, de még a mai napig beszélünk. Mindketten szerintem akarunk beszélni, de valahogy nem vagyunk valami jók az online beszélgetésben.

És onnan gondolom hogy nem csak én akarok beszélgetni mert a lány is kérdez tőlem, mindig ír névnapkor stbstb...

De már csak ilyen rutinbeszélgetések vannak, nem tudom jobban leírni. Kellemetlen már inkább. Egyébként olyan izgalmas életünk nincs szerintem... Gimnazisták vagyunk, abból áll egy napom hogy suli, pihenés, tanulás. Most meg hogy szünet van családdal otthon vagyok😅



(Találkozni nem hiszem hogy fogunk mert nagyon messze vagyunk egymástól, meg mindketten inkább introvertáltak vagyunk)


2022. dec. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
Fiú vagy? Akkor sehogy. Nőkkel nem lehet.
2022. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, nem kell erőltetni.
2022. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy suliba jártok? Hol, és hogy ismerkedtetek meg?
2022. dec. 31. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!