Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Szerintetek helyesen járt el a tanár?Amúgy csak nem tiltanak le egy olyan kérdést,amiben egy amerikai hírcsatorna egyik adása szerepel

[link]



2023. jan. 4. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak keményen a rendbontókkal.
2023. jan. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Börtönbe a tanárral, és örökös eltiltás az oktatástól.

Egy tanár nem léphet fel így egy gyerekkel szemben.


Persze ha egy gyerek lép fel ilyen agresszióval a tanár felé, az is kapjon azonos mértékű retorziót.

2023. jan. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 2. válaszolóval. A videóban el lökte a gyereket a 2x nagyobb felnőtt. Ha a gyerek rosszul eset volna a padra, beveri a fejét akár meg is halhatott volna.
2023. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintkét részről el lehet ítélni a dolgot,mert:

1.Mert tanárnak nem állunk föl(értsd:Nem játszuk a tököset,nem erőszakoskodunk semmi képen)

2.Lehet hogy nem úgy kellet volna reagálni hogy föllöki,és mondjuk az lett volna gázzabb ha mondjuk beveri a fejét,de akkor se kellet volna így kezelni hogy föllöki..

3:igen,másik meg hogy tanárnak volt joga kirángatni a óráról,mert még jó hogy egy kis takony keménykedik már,és már az hiszi ez a menő..

Szerintem úgy kellet volna le kezelni,megfogni és testi erővel ahogy tellet volna kirúgni a óráról és fel kisérni a igaztatóhoz.

(És nem verésre gondoltam)

2023. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Mert tanárnak nem állunk föl"

Ez is fontos. De a neveletlen, ostoba diáktól nehezen várható el, hogy értelmesen viselkedjen. Ezért is fontos, hogy tanár nyugodt maradjon és jól tudja kezelni a helyzetet. Persze ez sokszor nem könnyű és most még a tanár jóval nagyobb volt, de mi lett volna, ha ugyan ez a diák egy gyengébb termetű tanárnőt talál meg ugyan így?

2023. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

5

Nem így működik akkor se,bőven kifejtsem amit szeretnék:

Oké,igaza volt a tanárnak hogy milyen gáz hogy egy diák keménykedik vele,és meglöki,azért már egy kezdveményezés,akkor igaza van hogy föllöki hogy azért na..

De most egészbe abba gondolj bele HA véletlenül székről lekerül,és a asztalba üti a fejét,most jobb egy gyilkosságért bent ülni?

Én ha tanár lennék,és ezt csinálná egy diák velem,akkor max megfognám és szégyen képen pólójánál éskirágatnám a igazatóig.

2023. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6

Félre értesz. Nem értek egyet azzal amit a tanár tett, sem azzal amit a diák.

Irányodba leginkább ezt a részt címeztem:

" De a neveletlen, ostoba diáktól nehezen várható el, hogy értelmesen viselkedjen. Ezért is fontos, hogy tanár nyugodt maradjon és jól tudja kezelni a helyzetet. "


Ami utána volt ott már elkalandoztak kicsit a gondolataim bocsi. Csak bele gondoltam, hogy ez a tanár ki tudja rángatni, el tudja lökni a diákot. De ha egy olyan tanárt kezd el löködni a diák akinek nincsen meg a fizikai fölénye, sőt még pont ellenkezőleg akkor neki mit kéne tennie? De ez csak felmerült bennem mint kérdés.

2023. jan. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7:A legtöbb tanárnak nem lett volna meg a fizikai fölénye.És a tanár meg se ütötte,mégis simán kidobta a teremből.Szerintem jól tette a tanár!
2023. jan. 4. 14:42
 9/11 anonim ***** válasza:

7

szerintem nem érted amit mondok,én annyit akartam mondani hogy taárnak volt erkölcsileg igaza mert basszus milyen gáz,és nem akartam védeni a gyereket,cssak annyit akartam mondani hogy na azért nem csináluk ilyet mert durva baleset is lehet belőle..


" De a neveletlen, ostoba diáktól nehezen várható el, hogy értelmesen viselkedjen. Ezért is fontos, hogy tanár nyugodt maradjon és jól tudja kezelni a helyzetet. "

Evvel az akartad mondani hogy:bolond hülygyerektől el kell várni a keménykedsét,meg a hükyeségeit és ezért már jó hogy a pofádba mászik és direkt fruszrál,és ne verd pofán mert egy gyökér hadnemondjam,és megint más ha egy tanár csinálná meg egy gyerek mert még az lehetne mondani hogy gyerek-konfiltus,de ez magától érhetődö..

"Ami utána volt ott már elkalandoztak kicsit a gondolataim bocsi. Csak bele gondoltam, hogy ez a tanár ki tudja rángatni, el tudja lökni a diákot. De ha egy olyan tanárt kezd el löködni a diák akinek nincsen meg a fizikai fölénye, sőt még pont ellenkezőleg akkor neki mit kéne tennie?"

Maximum ha valamelyik felveszik,és rá támad akkor jogilag akkor mondható hogy gyerek volt a hibás,és rá lehet mondani

2023. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9 vagyok,folytatom

Maximum ha valamelyik felveszik,és rá támad akkor jogilag akkor mondható hogy gyerek volt a hibás,és rá lehet mondani ha mondjuk jó oda ver a tanár,akkor önvédelem..*

2023. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!