Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utcán velem szembe jön...

Ha az utcán velem szembe jön egy random ismeretlen lány és az arcomba bámul addig amíg el nem megyünk egymás mellett az mit jelent?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdés túl naiv, meg értelmetlen meg ilyenek, de engem érdekelne.


Nem szoktam emberekre ránézni, ha jönnek velem szembe akkor is messziről kerülöm az idegennel való szemkontaktust. Pl:, Velem szembe jön valaki, meg nem adom azt a lehetőséget hogy bármilyen téren szemkontaktusba kerüljek vele. Egyenest nézek, vagy máshova nézek. Itt jelen esetben láttam hogy a lány engem nézett. Nem néztem rá, de van az embereknek egy ,,látószöge" és látom amikor néznek.....


Többször is már előfordult ez velem, de én átlagos vagyok. Férfiak és nők is csinálják. Nem értem miért (nem mindenki) de java részt sokan.


170 cm magas vagyok, 50 kg.


Öltözködésem: Motoros sisak (motorozom és a fejemben hagyom ha megyek valahová gyalogosan) Farmer nadrág, Protektoros motoros kabát, arcmaszk (vagy fejmaszk) kinek mi....... Bokáig érő bakancs (motorozáshoz) és ennyi. Ezen mi megbámulni való van? Nem láttak még motorost? Valaki fejtse ki nekem ha kérhetem..... Némelyik ember olyan pofákat vág hogy olyant még az isten sem látott, van aki meg rezzenéstelen arccal bámul rám. Nem ettem magam le semmivel sem, nem retkes a ruhám stb. Maradjunk annyiban! Üldözési mániáról se beszélhetünk, mivel az ember nehezen képzeli be a dolgokat. Lehet hogy túl kombinálom és alapjában véve mindenkit megnéznek meg ilyenek általánosságban, de azért nekem ez már kissé picit furcsa hogy ennyien megnéznek. Nem tudom miért logók ki a tömegből.


És most ha lehet azt is hagyjuk hogy ,,gyúrjak, meg sovány vagyok meg bla bla bla..... Nem hiszem ezmiatt bámulnának meg a népek, mert láttam már 170 cm magas és 45 kg vékony gyereket. Azt nem bámulták ennyire mint engem. Anorexiás se vagyok, voltam kivizsgáláson minden rendben van vele, genetika...... Bármit ehetek, nem megy fel a kg. Persze most jönnek majd S kommentek hogy sportoljak stb. Köszönöm nem! Jól érzem magam a bőrömben, a testem semmiben sem szenved hiányt, megvagyok a testalkatommal elégedve. Ezt azért írtam le mert ne menjen felesleges komment ezzel kapcsolatban. Az arcomon sincsen semmi rendellenes, semmi hiba nincsen, de még ha lenne akkor sem kéne ennyire bámulni a másikat. Az egyik ismerősöm is átlagos, azt miért ne bámulják meg? Konkrétan őt levegőnek nézik, mindenki leszarja. Engem meg átlagosként bámulnak. Nem értem miért. Az ismerősöm is mondja hogy téged jól megbámulnak meg ilyenek. Alapjában véve az ismerősömet nem kérdeztem meg hogy ő minek tudja ezt be. Mert nem vagyok homokos hogy egy férfi véleményezzen, ez komoly önbizalomhiányra adhat okot nekem. Önbizalmam az van, néha kevesebb (ingadozik) de konkrétan 26F szarok bele mindenbe, mindenkivel közömbösségel viselkedem (mint ha ezer éve ismernénk egymást) lényegében ennyi.... Szarok bele mindenbe, hamar túl teszem magam dolgokon, vannak amik napokig bosszantanak. A lányokhoz nem merek odamenni, mert már párszor pofára estem elküldtek a halál f.....ra..... Bár lehet nem jó csajokkal álltam szóba, de valamiért gy nekem tetsző lányhoz meg ilyesmi nem merek odamenni, egy vadidegen férfit simán leszólítok, nyilván azt annak tudom be hogy heteró vagyok és semmi elküldés nem lesz részükről, mert férfiak, én is az vagyok és heterok esetében, nincsen olyan mint a nők esetében (remélem értitek)..... Na bakker ezt jól leírtam.... Na mindegy, nem tutujgatást várok hogy tetszel neki, vagy hogy ronda vagy vagy ilyesmi.


Mert úgye két véglet van:


Általában az ember azt nézi ami tetszik neki, vagy azt ami taszító.


Taszító nem vagyok ez fix.


Tetszeni meg nem hiszem hogy tetszem 10/6-7 embernek mert átlagos vagyok, semmi extrém nincsen bennem. De átlagos férfi meg rengeteg megy az utcán, bár nem tudom hogy azokat is ennyire feltűnően bámulják, vagy nem.... Nincsen bennem semmi olyan amiért bámulni kéne.


Arcomra sem ül ki semmi sem, se félelem, se boldogság stb..... nyilván nem fogom megjátszani magam. A férfiak és a nők is egyaránt csinálják. Nem tudom. Voltam már ezzel pszichológusnál is, nem gondolja hogy bármit is beképzelnék. Annyit mondott hogy ,,Maga valamiért kilóg a sorból, de hogy miért azt ő sem tudja. " " Talán a kisugárzása, lehet pozitív vagy negatív értelembe" Na ezzel sok mindenre mentem. Mivel a pszichológus se látott rajtam semmi olyant a kisugárzásomba, erre nem tudott érdemben válaszolni. De lehet másik ezt észreveszik....... Beszarok komolyan..... Hagyjuk már ezt...... Krva sokat írtam, de remélem jön valami érdemi válasz. Gondolom másikat is megnéznek, okééééé. És mi az oka? Mert az okokat nem tudjuk miért is bámulnak bele az emberek a másik arcába. Lehet itt azt is mondogatni hogy ,,elbambult" meg hasonló. Hagyjuk ezt, persze, 10/6-7 ember percenként elbambul....


Köszönöm az értelmes válaszokat!


A nem helyén való válaszokat jelenteni fogom, itt senki nem trollkodni azt most mondom. Tegye más kérdésnél ezt meg. A helyesírásért felelőséget nem vállalok.


Szép napot!



2023. jan. 7. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet tetszel neki, vagy emlékezteted valamire.
2023. jan. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

"A nem helyén való válaszokat jelenteni fogom, itt senki nem trollkodni azt most mondom."


Hűha, de karót nyelt itt valaki...😄

2023. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Motoros sisak volt rajtad, ilyet nem gyakran látni gyalogoson.
2023. jan. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Motoros sisak es arcmaszk. Emiatt bamultak
2023. jan. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Hallotta, hogy arrafelé koszál a bicskás sorozatgyilkos, igyekezett megfigyelni rajtad a részleteket, hogy a rendörségnek minél pontosabb leirást tudjon adni rolad.
2023. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen motoros valaki kérdezett egy hasonlót. Te ugyanaz lennél? Miért liheged ennyire túl a témát?


Szerinted, mi itt, teljesen anonim emberek, akik nem ismerik sem a lányt, aki nézett, és sem pedig téged, tudni fogjuk, hogy mi miért történt?


1000+1 milliónyi lehetőség van. Legközelebb menj oda egy ilyen után ahhoz, aki nézett, és kérdezd meg tőle.


Mivel lesz jobb, ha most valaki leírja azt, hogy "Biztos tetszettél neki", vagy azt, hogy "Biztos csúnya vagy és azért"? Ilyen idióta kérdéseket.. :D

2023. jan. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Sisakban sétálsz és csodálkozol hogy megnéznek...:)Vedd le a sisakot,zárd a motorhoz vagy fogd a kezedben,a maszkot is,látszódjon az arcod.Ha úgy is megbámul egy csaj,mosolyogj,kérdezd meg tőle-"Szia,ismerjük egymást?"
2023. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kb semmit. Van aki mindenkit megbamul
2023. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Azt hitte, valami robot vagy a sisak miatt.
2023. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem
2023. jan. 8. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!