Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az van hogy elege meg utaltam...

Az van hogy elege meg utaltam a nevem(Lolitanak hívnak)es hat nem tudom hogy mit tudnek ez ellen csinalni? hogy ne utaljam a nevem mások miatt a masik nevem Kitti tehat arrol meg ne is beszeljunk;)

Figyelt kérdés
2023. jan. 7. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Változtass nevet. A legegyszerűbb ha minden újonnan megismert embernek máahogy mutatkozol be.
2023. jan. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hivasd magad úgy ahogy tetszik.
2023. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A Kitti nagyon szép név. lehet hogy van olyan ismerősöd aki Kitti és emiatt zavar, ilyenkor érdemes utána nézni más Kitti nevű embereknek, akik meg pont ellenkezőleg, tetszenek neked mint emberek vagy amit csinálnak - és így talán meg tud változni a neved miatti érzésed.

nekem egy rokonom kislánya volt Kitti akinél először találkoztam a névvel és mivel állandóan negédesen Kittikének nevezték, nekem sem tetszett ez a név. de a fiam barátnője is Kitti lett és ő meg totál ellentéte a negédességnek, egy tök jó fej csaj, nagyon racionális, értelmes is, így már nem ugyanazt gondolom a névről, mint korábban.

de ha nem tudsz megbarátkozni vele akkor simán megváltoztathatod a nevedet. A Lolitánál simán elfogadják indoknak, hogy manapság azokat a kiskorú lányokat szokták Lolitázni, akikre szexuálisan gerjednek a pasik és bár tudják, hogy nem szabadna de mégis lefektetik (vagy szeretnék).

De régen az egyik osztálytársam Évának hívták, ő ezt változtatta meg amikor betöltötte a szükséges életkort (azt hiszem 16) és lett Noémi helyette, miközben egy közeli ismerősöm meg a Noémi nevét szerette volna megváltoztatni valami másra (de ő nem tette végül).

2023. jan. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért utálod a neved?
2023. jan. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utána olvastam a Lolitanak es azert utaltam meg de igazabol a Kittit meg szeretem is egy kicsit de a masikat ki nem állhatom miutan utána olvastam
2023. jan. 8. 00:11
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 Akkor használd a Kittit és kész!

A mai fiatalok szabadon választják ki, hogy a 2 nevük közül melyiket használják. A diákjaim között nagyon sokan vannak akiknek a második keresztnevét kell megjelölnöm a névsorban, mert nem az első keresztnevén szokták szólítani és maguk sem azt írják fel ha a nevüket kell leírni. Még a testvérem is úgy szokott bemutatkozni, hogy elmondja a nevét majd külön, hogy szólíts X-nek és a második keresztnevét mondja becézve mert ő azt használja még ha nem is azzal kezdődik a teljes neve.

de szoktak olyat is csinálni, hogy csak betűre rövidítve használják a nevet. Pl. Kovács Lolita Kitti helyett mindenhová a Kovács L. Kitti-t írják és így használják. Akkor szóba se kerül a Lolita soha.

2023. jan. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat mindenkinek:)
2023. jan. 8. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!