Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha legközelebb is...

Mit tegyek, ha legközelebb is ilyen dolog fordul elő?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy első benyomásra általában csendesnek visszahúzódónak tartanak engem az emberek. Ebből kifolyólag volt már problémám, mert úgy éreztem emiatt lenéznek.


Rengeteg példát tudnék felhozni, de csak párat a sok közül. Miskolcon jártam egyik nap a Tiszai-Pályaudvaron, és bementem az egyik kis büfébe, két eladónő volt ott. Az egyikhez beszéltem, a másik meg beszólt nekem hogy mennyit majd a kisujjamból fogom kitalálni? Nem is vele beszéltem, hanem a kolléga nőjével. Éppen azt akartam mondani, hogy abból "kérnék még kettőt". Egy pillanat szófordulat volt az egész, és beszólt nekem.

Persze, amikor meg bemegy a kancigány, aki még beszélni sem tud azoknak meg remegnek, mint a kocsonya!


Az a helyzet, hogy én elsőre bár csendes vagyok, nem is szoktam elsőre visszaszólni. Ha viszont elkattanok nincs azaz Isten, az a rendőr, az a biztonsági őr, aki megakadályoz engem abban hogy ott a helyszínen nem verjem agyon! Ha nő, ha férfi de egyébként inkább a nők a szoktak velem ok nélkül kötekedni. Velem egy férfival, hogy jön némelyik ehhez! Hát az arcukat átrendezem!!! De régebben is volt ilyen, hogy egy munkahelyen egy nő fejeket vágott rám, meg kiment, amikor én ott voltam. Aztán az is egyszer beszólt nekem, úgy hogy nem is ismert!


Egyre inkább ezen kattogok, hogy mikor lesz az a pont ha még egyszer valaki beszól agyon verem.. már nem bírom sokáig magam türtőztetni. Ők nem is ismernek engem, hogy jönnek ehhez csak azért mert csendes kinézetem van, hát belüket kihúzom oszt megfojtom őket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Velem szórakoznak! Én soha nem vagyok szemét senkivel, hogy jönnek ehhez, hogy ok nélkül beszóljanak, vagy lenézzenek engem! Attól félek nem fogom bírni megállni, hogy ne nyírjak ki valakit ezért egy napon.



2023. jan. 10. 17:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Agresszió kezelés és önbizalomnövelés, amire neked szükséged van, pszichológus segíthet.
2023. jan. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!