Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi volt eddig a leghosszab...

Mennyi volt eddig a leghosszabb idő, míg vissza kellett tartanod a kis vagy nagy dolgodat és mi miatt?

Figyelt kérdés
2023. jan. 12. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
38%

Chilis babgulyás parti hazafelé menet.

Iszonyatosan tekert a vége, már jojo effektus volt, néha kicsúszott a vége, néha visszatudtam húzni.

Mikor megláttam a kaput a házunk előtt, már liter számra jött ki a víz rajtam,csak a wc ajtó járt a fejemben hogy magamra tudjam húzni és aztán ami a csövön kifér.

Wc-ig eljutottam gatyó még lecsússzant és ott volt egy nagy RECCC!!!! majd ahogy hátranéztem utána a fal szitára nyomott barna festékes lett.

Délelőtt festenem kellett.

2023. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hasi ultrahangra mentem, amelyhez teli hólyag kell. Így aztán kicsit túlzásba vittem a folyadékbevitelt. Már akkor pislantanom kellett, amikor elindultam a 25 percre lévő rendelésre, ráadásul csúszás miatt várni is kellett. Mikor végre bejutottam, közöltem a doktornővel, hogy ha 5 percen belül nem végez, nagy bajok lesznek. Végül félig felöltözve rohantam ki, majdnem 2 percen keresztül egyfolytában csöveltem. Egy kisebb tüzet is el tudtam volna vele oltani. :)
2023. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Ha a GLS megírja, hogy 12 és 15 óra közt jön, délben rámjön egy olyan kakigörcs, hogy megmozdulni alig tudok. És azt ugye vissza kell tartani, mert Murphy törvénye, hogy ahogy leülsz és ellazulsz, csenget a futár.
2023. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 hét
2023. jan. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tábor miatt már az első napon kellett, valahogy ki tudtam húzni az 5. napig, mikor vége lett. Nem volt nagy ilyen inger, hogy majd össze sz,arom magam, inkább fájt, amikor hazaultem és úgy voltam vele, hogy most minden kijön.
2023. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!