Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miből láthatom biztosra ha...

Miből láthatom biztosra ha egy közösségben valaki menekül a velem való kommunikáció elől?

Figyelt kérdés
Szóval azt próbálja elkerülni ahogy csak lehet, hogy odamenjek hozzá beszélgetni. Mert oda szoktam ahányszor meglátom. És csak gyanítom hogy próbálja elkerülni, de milyen jelekből láthatom ezt biztosra? Egy munkahelyen pl.
2023. jan. 13. 04:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszavas valaszokat ad, ne orul ha meglat teged
2023. jan. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem pl. még csak köszönni sem szokott az az ember, aki ezt csinálta velem. De egy ideje magasról teszek rá, mert semmi oka nem volt velem így viselkedni. HA csak simán nem kedvel, azt le tudom szűrni egy-két mondatból és azt elfogadom, nem kell mindenkinek kedvelnie, de azért az még ilyenkor is alap szerintem, hogy udvarias maradok a másikkal, nem állok neki bunkózni vele, stb. De amikor teljesen elzárkózik a másik a velem való kommunikáció elől, meg úgy kezel, mintha leprás lennék, úgy, hogy semmi előzménye nem volt, meg nem is ismerjük egymást, az tipikusan az az eset, amikor valaki mondott valamit rólam ennek az embernek és ő meg 100%-ig elhitte, úgy, hogy nem bizonyosodott meg arról, hogy esetleg nem is vagyok olyan, amilyennek be lettem állítva. Na, ezek tőlem ott főhetnek meg a saját levükben, ahol akarnak, én többet a kisujjam nem fogom mozdítani, hogy reagáljak vagy bekapcsolódjak hozzájuk bármilyen beszélgetésbe.


Te adtál ennek az embernek okot arra, hogy ne akarjon veled beszélgetni? Nem voltál nyomulós esetleg? Milyen stílusban szoktál felé közeledni? Miről beszélgettetek?

2023. jan. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem keresi a társaságodat, elül mellőled, nem köszöön, alig beszél hozzád.
2023. jan. 14. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!