Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek lánykéré...

Van itt olyan, akinek lánykérésre nemet mondott a barátnője?

Figyelt kérdés
Miért? Hogy sikerült tisztázni? Együtt maradtatok?

2023. jan. 15. 15:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én lány vagyok és nemet mondtam. Vagyis azt mondtam, hogy még ne. Kicsit várjunk még. Együtt maradtunk még 2 évig, de végül szakítottam...
2023. jan. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Kétszer is. Többet nem is próbálkozok vele, így szeressen az ember őszintén nőt.
2023. jan. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Nem beszéltétek meg, hogy miért utasította vissza?
2023. jan. 15. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Az első nem akart elköteleződni, ahogy ő mondta, ez igazából egy békés szakításhoz vezetett. Amennyire tudom azóta nem si az országban él, szóval tényleg amolyan szabadabb természet.


A második időt kért, aztán kiderült, hogy volt valakije. Lényegében összepakolt aztán felhívott, hogy kicuccolt, mert odaköltözik a " szerelméhez " - na én ki voltam, a balek... - bár legalább a lakást nem rámolta ki és a kulcsot bedobta a postaládába.

2023. jan. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom, senki nem érdemli ezt. Kívánom, hogy találj olyan társat, aki miatt harmadjára is fontolóra veszed a gyűrűt, mert megérdemli!
2023. jan. 15. 23:21
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Köszi.
2023. jan. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

#2! Sajnos téged is "elrontottak" a komoly kapcsolatra és családalapításra alkalmatlan nők. De szedd össze magad, mert millió nő vágyik házasságra.

Neked kell rájönnöd, hogy mi az oka annak, hogy az ilyen nőket vonzod! A lánykérésre a "nem" válasz olyan ritka, mint a fehér holló! Egyszer talán, de hogy kétszer is előforduljon valakivel. Hát... Tényleg járj utána, hogy miért azokat a nőket tartod vonzónak, akiket valójában sosem kaphatsz meg teljesen! Én is sokáig olyan pasikat vonzottam, akik nem akartak elköteletődni... Ezeknek oka van!

2023. jan. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%

Én most akarom majd májusban megkérni a kezét.

Ha nemet mond, nem is maradok vele. Felesleges.

2023. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

#8! Nőként egyet kell értsek. Amit most írok nem csak neked szól, hanem minden férfinak, akinek memet mondanak.

Na nem mintha valami nagy megmondó ember lennék, de Nő vagyok és úgy gondolom, hogy tudom az okát, főleg, hogy át is éltem:

Ha nemet mond, az azért van, mert úgy érzi, hogy nem veled akarja leélni életét, pontosabban: nem érzi úgy, hogy veled akarja leélni az egész életét - így talán helytállóbb. Szerethet attól, tehát nem lenne hazugság részéről a "Szeretlek" szó, ennek ellenére tudd, hogy ez a szeretet csak átmeneti, nincs meg benne az örökkön örökké érzés (amit nyilván sohasem fog neked bevallani, mert nem akar megbántani). Ha tudná, hogy melletted megérkezett, a nyakadba ugorva mondana IGEN-t. Ez tényleg ennyire egyszerű, nem kell túlgondolni a miérteket.

#1 voltam.

Ui.: ha házasságellenes, az más...

2023. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
8#! Helyes gondolat, 9.is jól fogalmazott, legyen ez intő példa mki számára.
2023. febr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!