Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy az idei...

Normális dolog, hogy az idei év eddigi minden estéjén sírtam valamiért?

Figyelt kérdés
Nem vagyok gyenge idegzetű alapvetően, de annyira stresszes életszakaszban vagyok jelenleg, hogy folyamatosan érzem, ahogy napközben gyűlik bennem a stressz és a feldolgozatlan gondolatok és estére nem bírom tovább tartani magam. 17 napja minden este álomba sírom magam, utána kicsit megnyugszom, de másnap kezdőik elölről.

2023. jan. 18. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Bárcsak én is ennyit sírhatnék. Nálam nem olyan gyakori, csak pár naponta van.
2023. jan. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
25%
Nincs senki, aki meghallgatna?
2023. jan. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
9%
Nincs.
2023. jan. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
40%
Normális dolog, mivel stresszes életszakaszban vagy, és jobb így kiadni magadból, mintha elfojtanád. De jó lenne ha valahogy ki is írnád magadból, elmondhatnád valakinek hogy megnyugodhass.
2023. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%
Haaat jo erzekeny vagy az tuti.. vannak nehez idoszakok amit meg kell oldani vagy csak atveszelni, de valszeg ez semmin nem segit 🤔
2023. jan. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
Én amikor sírok, csak azt tudom hogy jól esett, mert napok óta bennem feszült, de amúgy minden változatlan.
2023. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

Rajtad most így jön ki a stressz, és valóban ez a szerencsésebbik módja; sokkal rosszabb lenne, ha egy nem oda illő pillanatban, egyben törne fel a sok elfojtott érzelem.

Érdemes ezeket akár ki is beszélni magadból, de ha nincs rá módod/ valamilyen okból nem szeretnéd, az is nagyon sokat tud segíteni, ha kiírod magadból.

2023. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam írással, de a szomorú dal+sírás kombó az egyetlen, ami segít oldani a stresszt.
2023. jan. 18. 22:19
 9/22 anonim ***** válasza:
18%
Mi az ami most a legjobban bánt?
2023. jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Címszavakban: haláleset, jövőt illető bizonytalanság, elveszettség, hiány, magány.
2023. jan. 18. 22:26
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!