Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett...

Szerintetek mi történhetett Döbröntei Màtéval ? Olvastátok a történetét ? Állítólag eltűnését követően ketten is találkoztak vele, az egyik illető mutatott is fényképet neki az anyukájáról. De ez is olyan fura. Miért nem értesítette az anyját ?

Figyelt kérdés
Vagy a rendőrséget és mit keresett nála egy fotó az eltűnt személy anyukájáról ? Ez a sztori is rejtélyes. Egyáltalán hogy szökött el a mentőből a srác , hova lett ?

2023. jan. 18. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég érdekes történet. Én azt gyanítom hogy el akart tűnni. Elvileg látták őt a buszon, összenéztek és elkapta a fejét. Ha ez így van, valószínűleg meg akart lépni. Tekintve hogy éppen akkor töltötte be a 18-at.
2023. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen. Lehet. De miért akart eltűnni? Az anyukája azt nyilatkozta, jó volt a kapcsolatuk. Vagy ha el akart tűnni, miért hívta az anyukáját, hogy elindult? Vajon él még ez a fiatalember valahol?
2023. jan. 18. 23:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az anyukája azt nyilatkozta...igen, de ki tudja Máté milyen véleményen van. Szerintem élhet, van esély rá.

Nekem inkább a későbbi rémült telefonálás a furcsa...

Az is lehet, hogy nem az anyukájától akart eltűnni, hanem mindenki elől és ha az anyukája tudja hol van mások is megtudhatják, vagy nem tudom.

Sajnos nem mindig derül ki az igazság az ilyen eltűnéses dolgoknál.

2023. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"Vajon él még ez a fiatalember valahol?"


Lassan 20 éve tűnt el. Erre a kérdésre talán már sosem lesz válasz.

2023. jan. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem valaki a történetben igen nagyot hibázott, vagy a rendőrség, vagy a mentők, és mindenképp el akarták tussolni a dolgot. Gyanítom, a fiú nem szökött meg a mentőből, hanem ott - vagy korábban, a rendőrségi eljárás során - olyasmi történt vele, amitől életét vesztette. Kapott talán valami gyógyszert, amitől megállt a szíve... ki tudja.
2023. jan. 19. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként miért olyan elképzelhetetlen hogy elszaladt a mentőből és utána történt vele valami? Egy 18 éves fiú simán el tud rohanni, hogy mire észbe kapnak esélyük sincs elérni.
2023. jan. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mutatják meg egyik hatoság mentősök sem a jegyzőkönyveket?
2023. jan. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván már réges rég megszűnt a nyomozás, de néhány dolog elgondolkodtató.

Külföldre szintén kizárt, hogy át tudott volna szökni, mert 2004 Januárjában kis hazánk még nem volt EU tag, és még nem lehetett csakúgy átsétálni másik országba.

Ha nem halt meg, és még ma is él, akkor már legalább 36 éves lenne, és szintén lülönös tény, hogy ennyi idősen se akarja még mindig felvenni a kapcsolatot az édesanyjával. Azóta mondjuk már kimehetett az országon túlra.


#7:

Azért, mert még ha vannak is, ezek nem nyilvánosságra hozható dokumentumok. Ezekhez csakis hozzátartozóknak van joguk hozzáférni.

2023. jan. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

Miért akarná felvenni a kapcsolatot az anyjával, hogyha bántalmazta? (pl)


Anyuka azt nyilatkozik, amit akar, a valóság meg simán lehet teljesen más.


Az én szüleim szerint is jó szülők voltak - köhm... naja, a publikumnak max.

2023. jan. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%

Nem akart elszökni az anyjátol.

Bekábszerezett attol fóbiái lettek a rendorségtől, aztán illumináltan ki tudja mit tehetett. Őtjöngött valszeg.

Másik kábszeres is eltunt aki meglett a Dunában.

2023. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!