Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha el tudok kerülni valamit,...

Ha el tudok kerülni valamit, akkor nem mondhatom azt, hogy ezt vagy azt nem akarom átélni?

Figyelt kérdés

Olyan büszke voltam magamra, hogy minden toxikus embert eltakarítottam az életemből aztán itt van a párom édesapja, aki a problémáiról magyaráz nekünk, ugyan arról körbe-körbe.

Este 8-kor ránk tör, felébreszt minket és sokkos állapotba hoz engem, mert számomra ez az elmebetegség határát súrolja és elkezd nálunk (hangosabban mint kéne) magyarázni...

Én csupán nyugodt életet szeretnék a jó életbe már és hogy az emberek használják már a józan eszüket, legyenek empatikusak és tartsák be az etikettet. Normális ember nem zavarja a másikat este 6 után.

Ha nem akarom átélni elhúzok a fenébe nem?


2023. jan. 22. 04:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod átélni, megmondod neki.
2023. jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint fiatal vagy és a csávód szüleinél laktok, jól értem? Ha így van, akkor nehéz szitu, voltam hasonlóban, csak engem anyósjelölt abajgatott meg hazudozott rólam a pasimnak (az ő édes kicsi fiának). És igen, én leléptem.
2023. jan. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülők általában mintha direkt szemetkednének mindenhol
2023. jan. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szakítasz a pároddal ha ennyire nem tudod tolerálni a családját. Kiköltözöl a falu szélére és gond megoldva.

Na mégse olyan könnyű elmenekülni, igaz?

2023. jan. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Elég szakítania a csávóval. "Menekülés" megoldva.
2023. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 miről beszélsz? Nem gondolod, ha ez lenne a helyzet akkor beleírtam volna a kérdésbe? Ne gyárts saját fantáziát.

Külön élek a telejesen normális párommal.

2023. febr. 2. 01:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért hagyjam el a szerelmem, aki ismétlem normális! Csak azért, mert néha az apjára rájön az 5 perc. Akik ezt mondják na azok sem százasok! 😂 Két külön emberről van szó. Nem is. Lényegében nem is a párom a téma! Egyáltalán!
2023. febr. 2. 01:18
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: A pároddal együtt megkaptad az apóst is, ez egy csomag, azért.
2023. febr. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem élek az apjával érted? És nem is találkozunk vele nagyon max. egy hónapban 1x.

Szakítsak a párommal ezért? Mondom nem vagy százas te sem. Ha valakit szeretsz nem hagyod el semmi pénzért.

Csak a közelében lakunk, de hamarosan elköltözünk ketten egy kicsit messzebbre.

Milyen logika alapján lesz a végeredmény ebből válás? Valahogy így képzelitek el?


Én:-Jajj édesem szeretlek, házasodjunk össze! Gyerekeket akarok tőled és veled megöregedni!

Párom:-Én is!

Én:-Ja tényleg nem lehet, mert az apád gyerekesen és abnormálisan viselkedik! Fel kell adnom a vágyaim és az álmaim! Viszlát! Inkább világgá megyek!

2023. febr. 2. 18:30
 10/11 anonim ***** válasza:
#9: Szegény párodnak nem lesz könnyű élete...
2023. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!