Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem jól kinéző férfiak, ti...

Nem jól kinéző férfiak, ti irigyek vagytok a jóképű férfiakra?

Figyelt kérdés

Én jóképű és magas vagyok, viszont nem vagyok az a szemétkedős, menőzős, dominálós típus. Inkább barátkozós, kedves. Sajnos így is észrevettem vagy visszahallottam az évek alatt, hogy voltak olyan csúnya srácok a környezetemben, akik nem kedveltek vagy irigyek voltak rám. Pl. az exbarátnőmnek volt egy kövér fiú barátja, akivel mindig kedves voltam, ő is jófejnek tűnt velem, aztán a barátnőmtől hallottam vissza, hogy amúgy rohadtul nem kedvel, csak megjátssza, mert tetszettem a társaságban egy olyan lánynak is, aki neki tetszett. Ez eléggé szíven ütött, mert elmondhatta volna őszintén, hogy nem kedvel.


Azt tudni kell rólam, hogy jól nézek ki, de én is 21 éves koromig szűz voltam, mert elég rossz gyerekkorom volt sajnos családi okokból. Velem is tizenévesen rengetegszer megesett, hogy sírtam egyedül a szobámban, amiért azt éreztem senki nem szeret, meg elég sok hasonló ilyet átéltem, csak épp nem a külsőm miatt. A blackpillről, incelekről is sokat olvastam egy időben, nem tudom ezeket ismeri-e itt valaki. Szóval én is hordozok magamban lelki sebeket és sajnos a gyerekkoromból, amik elég nagy hatással voltak a személyiségemre és a felnőtt életemre. Ezért ezt nem tudom máshogy mondani, sokszor együtt szoktam érezni a nem vonzó emberekkel, mert magam is éltem át hasonlót csak más okokból.


2023. jan. 22. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így talán nem, mert a külső ugyan első pillantásra tetsző lehet és valamiféle bizalmat ébreszt az emberekben, de amikor megszólalnak, mondanak vagy csinálnak valamit, az nem feltétlenül van párhuzamban a külsővel. Annyi azonban nyilván tagadhatatlan, hogy jobb külső megjelenéssel általában könnyebb érvényesülni az életben, kevesebbet kell harcolni.
2023. jan. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez normális jelenség szerintem. Én csinos, sportos, vékony nő vagyok és szoktam kapni az ívet kövér nőktől. Sajnos a jó külső ironikus módon nem mindig előny. Párkeresésnél is sokszor teljesen zavarban vannak a randipartnereim, pedig én próbálok közvetlen lenni velük.
2023. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Normális ember nem kinézet alapján barátkozik. Nyilván biztos szarabb napjain egy nem világszépe pali irigy azokra, akik jobban néznek ki nála, de ha több eqja van 2nél, akkor ez nem látszik meg a viselkedésén. Mindenki volt már irigy valakire valamiért, nem azt mondom, de aki emiatt képes valakit utálni, az simán gyökér, pláne ha még meg is játssza magát mellé.

Amúgy a lelki dolgaidon meg remélem túl vagy már, én el sem tudom képzelni hogy a gyerekkorom néhány időszakában mit kezdtem volna ha nincs mindenben mellettem a családom.

2023. jan. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen irigy vagyok, sőt ölnék is azért, hogy úgy nézzék ki ahogy akarok.
2023. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Irigykedem rájuk, mert van miért. Közben én is küzdök érte, hogy jobban nézzek ki.
2023. jan. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!


4-5. De mondjuk tudnál kialakítani haveri, baráti kapcsolatot egy jóképű férfival, vagy nem, mert folyamatosan csak ez jutna eszedbe, amikor a társaságában vagy?

2023. jan. 22. 10:39
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

#6

A csúnya emberek nem szeretnek jóképűekkel barátkozni, mert mindig elhappolják előlük a nőket. Neked jól esne, ha minden nő azért menne csak oda hozzád, hogy a barátod felől érdeklődjenek?

2023. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

7. Én el tudok képzelni ezer olyan szituációt, amikor nem csajozni megyünk és nincsenek nők körülöttünk. Pl. találkozunk ebédelni és beszélgetni, vagy elmegyünk társasjátékozni, kockulunk. Én ilyen dolgokat szoktam csinálni a mostani barátaimmal is, nem bulikba járunk csajozni.


Nekem is van egyébként tőlem még jóképűbb/vonzóbb közeli barátom, szóval át szoktam élni ezt, hogy nem én tetszem egy nőnek, hanem ő. Az igaz viszont, hogy én is szoktam bőven tetszeni nőknek, szóval ezt nyilván nem olyan drasztikusan élem meg, mint aki tényleg szinte soha nem tetszik senkinek sem.

2023. jan. 22. 10:52
 9/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem tudnék haverkodni ilyen férfivel, igaz, nem is sűrűn próbálom. Sok olyan kapcsolatom van, amiben ilyen-olyan indokok miatt alárendelt szerepet játszom, nem akarom ezeket tovább bővíteni. Ha új kapcsolatokat alakítok ki, igyekszem olyan embereket keresni, akivel egyenrangúak lehetünk.
2023. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szörényi Levente mondta egyszer, hogy nagy rajongó tábora volt az Illés együttesnek, de a koncert után a lányok csak Bródyhoz mentek oda.:)
2023. jan. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!