Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok.másként, ha...

Mit csinálnátok.másként, ha újrakezdhetnétek az életeteket?

Figyelt kérdés
Kezdem én: nyelvet tanulnék, es külföldi ösztöndíjra mennék. Illetve mentem volna.
2023. jan. 22. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hoznék áldozatokat a barátnőmért, hogy aztán ő cserbenhagyjon.

Középiskola után azonnal egyetemre mennék.

Jobban igyekeznék hasznosan tölteni a szabadidőmet.

Jobban vigyáznék az egészségemre.

Igyekeznék szociálisabb lenni.

2023. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Olyan opció nincs, hogy meg sem születnék?
2023. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Nyelvet tanultam volna erősebben, és kiköltöztem volna külföldre, ahogy tudtam volna :)

Egy csomó emberre nem pocsékoltam volna az időmet, és valószínűleg még mindig az első munkahelyemen lennék, és imádnám

Egy csomó toxic barátomat kiiktattam vna az életemből még azelőtt, hogy komoly gondot okoznak, és lehet h most nem kéne rendszeresen pszichológushoz járnom.

Folyamatosan sportoltam volna :)

Sokkal nyitottabb lettem vna, még ha hibázok is, mert nem történt volna semmi, ha hibázok..

2023. jan. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Én nem akarok újrakezdeni, így is szívás az életem, mivel hátrányos helyzetű vagyok.
2023. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Semmit.
2023. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
84%
Nem fogom feltenni az életemet egyetlen egy barátra, nyitnék az emberek felé. Kimozdulnék a komfortzónámból, és minél több dolgot kipróbálnék tizenévesen, ezek mellett tanulnék is természetesen. A számítógépet kibasznám az ablakon és a sportnak élnék.
2023. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hans Pötterman ***** válasza:
Lenne fiatalságom,amit teljesen elcsesztem.
2023. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
10 évesen jutott eszembe először, hogy felakasszam magamat, de nem tettem meg. Ha újrakezdhetném az életemet, megtenném.
2023. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nee, ilyen opcio nincs, hogy meg sem szulettel, meg ongyilkos leszel! Olyan dolgokat irjatok, amik pozizivabba tettek volna az eleted. Amugy nem az a celom, hogy az elszalasztott lehetosegeken buslakodjunk, inkabb azt jo atgondolni, amit meg most is meg lehet tenni.
2023. jan. 22. 21:27
 10/17 anonim ***** válasza:

Sokkal többet foglalkoznék magammal és kevesebbet mások véleményével.


10 éves koromban megszöknék otthonról.


Megpróbálnék magántanuló lenni.


Hallgatnék a nagyapámra, és olyan területen tanulnék tovább, amit ő javasol.


Tartanék tudatos szombatéveket: érettségi és továbbtanulás között, munkában töltött X év után stb.


A huszonéves korombeli barátnőmmel sokkal őszintébben beszélnék és sokkal több mindent megpróbálnék megtenni a kapcsolatért.


Testileg és pénzügyileg is figyelnék a fittségemre, az első intő jel után mernék irányt változtatni.


Nem hagynék abba olyasmit, ami bejött: fókuszolás, kettlebell...


...és el se kezdenék olyat, ami nem pl. kétpár-evezés.


Úgy általában jobban ragaszkodnék 1-2 sarokponthoz az életben és sokkal rugalmasabb lennék minden másban.

2023. jan. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!