Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami megtudná nekem mondani...

Valami megtudná nekem mondani ki ő?

Figyelt kérdés
Youtube feldobott egy zenét rá mentem,meghallgattam,és annyira tetszett hogy kB 2 hétig egyfolytában azt hallgattam. Aztán az egyik haverom előtt is bekapcsoltam, fel nézett az egre és azt mondta hogy "nyugodj békében legenda" Kérdeztem tőle hogy milyen legenda? És azt mondta hogy Xxxtentacion legenda lesz örökre és hogy sokat segített neki a zeneivel,aztán nagyon lehangolt lett.inkább kikapcsoltam a zenét is mert konkrétan majdnem sírva fakadt,valaki megtudná mondani hogy mitől legenda vagy egyáltalán ki volt ő? És állítólag itt Budapesten is volt egy megemlékezés róla.
2023. jan. 22. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
A Fekete vonatban volt és a bandára értette a haver, mert nem lesz má több koncert. A rohadt pénz miatt.
2023. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Nem a pénz miatt. Pontosítsunk. Erre a szuperprodukcióra nem voltak ugyebár kiváncsiak és alig mentek el a koncertre. Ha elmentek volna az emberek, mert érdekelte volna őket, bevétel is lett volna...
2023. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide a Fekete vonat? 😀

Xxx egy fiatal afro-amerikai R&B és rap zenész volt, 2018-ban lőtték le. Akkora nagy zenész volt, hogy Amerikán kívül maximum a 14-20 éves korosztály ismerte, más nem. Volt egy-két jobb száma, a többi ilyen átlagos felejthető divatzene volt. Legenda, na persze...

2023. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő is hasonló volt,mint Lil Peep halála előtt is ismert volt,de a halála után lett igazán híres. YouTubeon sok vele kapcsolatos videó van magyarul ahogy bemutatják az életét sőt még film is készült róla pont ahogyan Peepről is.A zenei stílusát nem szereti mindenki hiszen nem a legboldogabb dalok.Ő is az a művész akit érteni kell és csak akkor szereted,ha megérted igazán.
2023. jan. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!