Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vastag a combom de a...

Nem vastag a combom de a fenekem alatt szeles es nem tudok emiatt rovidnadragot felvenni majd nyaron. Szerinted ez noies?

Figyelt kérdés

Farmerben jol nez ki, de rovidnadragban ugy erzem ki van az egesz fenekem mikozben az a combom..nem vastag a combom de a fenekem alatt oldalt szeles.

Mar elore felek a nyartol..eddig soha nem mertem felvenni rovodnadragot de elegem van ebbol

Szoval igy ismeretlenul megkerdezem

Szerinted ez noies rovidnqdragban?


Van egy videoklipp emiben a nonek az alakja szinte olyan mint az enyem, kerestem rola kepet, kicsit veknyabb a combom most de hasonlo mint ennek a lanynak. Ugyanolyan oldalt neki mint nekem.


[link]


2023. jan. 23. 14:12
A kérdező szavazást indított:
Nőies vagyok
Visszataszító lehet rövidnadrágban
21 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Rosszul erzem magam minden nyaron hosszu farmerben vagyok
2023. jan. 23. 14:14
 2/8 szvicsi ***** válasza:

Először is légy bátor, javaslom, hogy próbáld a farmer helyett a leggingset viselni, ebből van a rövid fazon, nem ér össze a combod, így nem dörzsölődik ki. Szabadság érzett fog biztosítani a számodra. Javaslom, ha a zavar téged, akkor otthon próbáld ki először meglásd jó lesz az. És csinálj guggolást is, ezzel az izmok alakja változhat és te is pár hét után megbarátkozol magaddal, nehéz elkezdeni, de hidd el megéri. Ha ez nem megy, akkor a lépcsőzés is segíthet a dolgon.

Üdv: Balázs

2023. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Hordj hosszabb lengébb fazonú rövidnadrágokat, ne farmert.


Illetve pl. én csak lenge hosszú nadrágokat, len nadrágokat, hosszabb szoknyákat hordok nyáron, rövid nadrágot nem is, szerintem ezekben amúgy is sokkal jobban érzi magát az ember, mint egy rövid nadrágban.

2023. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálgass különböző fazonú és hosszúságú rövidnadrágokat, nem csak a közvetlenül fenék alatt végződő, szűk fajta van. Lehet egy másik már tetszene magadon. Vagy ha tényleg semenyik nem jön be, akkor hordhatsz szoknyát is, egy A-vonalú nem hangsúlyozná ki annyira a fenekedet, abban nem tűnne nagynak.
2023. jan. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hosszabb rövidnadrág, és megoldva a probléma. Nem csak a "p*anadrág" a rövidnadrág.
2023. jan. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem jol nez ki ha melle a derekad vekony, nincs rajtad 5-6kgnal tobb es szep a borod
2023. jan. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Őszintén szólva, ki nem szrja le, hogy más szerint mi szép meg mi nem.

Hagyjuk már!

2023. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

Az enyém is ilyen. Én A vonalú szoknyát hordok télen és nyáron is, szerintem ehhez a testalkathoz az áll a legjobban, és én kényelmesnek is tartom.

Egyébként meg ne fossál felvenni rövidnadrágot a melegben, ki a bánatot érdekel, hogy vadidegenek a szintén tökéletlen testükkel mit gondolnak?

2023. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!