Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell elmesélni egy...

Hogyan kell elmesélni egy film történetét, vagy hogy meséljem el, hogy történt meg egy esemény?

Figyelt kérdés
Nem tudok sokszor beszélni, csak hebegek-habogok, pedig nem vagyok fogyatékos...

2023. jan. 23. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a film tortenetet meghallgatni fajdalmasan unalmas meghallgatni, de amugy tokeletesen aterzem.

Aki gatlasos, az fiatalon ezerszeresen az. Nalam az jott be, hogy megalltam, kiszoltam a tortenetbol. Mivel nem eloben tevehirados vagy, merjel esendo lenni! Na, elolrol. Na, belezavarodtam. Igazabol izgulok x miatt, talan zavaros voltam.

Oke, nem tulmagyarazasra, csetles-botlasra buzditani, de sokkal emberibb, termeszetesebb baratok, kortarsak elott nem szerepet jatszani.

Ez a trener, pozitivitas, sikerkultusz egy kamu, ami nagyon sok fiatalt meg jobban megbenit.

Nyugi.

N, 49

2023. jan. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Velem is állandóan ez van.


Azt javaslom, hogy előre gondold végig sorrendben az eseményeket, döntsd el, mi az ami fontos, és mi az amit kihagyhatsz. Találd ki előre, hogy mit akarsz mondani, kéwzíts egy vázlatot a fejedben.

2023. jan. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!