Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki ez a helyzet? 23/L

Nagyon ciki ez a helyzet? 23/L

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy férfit Facebookon, mivel láttam párszor az utcán és megtetszett. Nem ismerjük egymást amúgy. Ő viszont nem jelölt vissza, ott hagyta a jelölésem.

Most viszont úgy alakul a helyzet, hogy személyesen is találkozni fogunk, mivel ahol tanulok(felnőtt képzés), Ő is ott dolgozik.

Félek, nehogy felismerjen. Halál ciki így utólag, hogy bejelöltem egy férfit, csak azért mert láttam 3x az utcán.

Nagyon hülyének fog nézni? Ráadásul a nevem is elég egyedi, szóval ha megtudja ott a nevem, akkor tuti össze teszi, hogy én vagyok az a bolond, aki bejelölte🤣

Amúgy várható volt, hogy nem jelöl vissza,mivel látszik, hogy azok az ismerősei, akiket valóban is ismer. Tehát nem is tudom, hogy mi volt a célom így utólag.



2023. jan. 24. 10:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igazad van 10-es.

Ki is törlöm inkább.

Múlt héten csütörtökön volt a jelölés, és jövő héten kedden fogom látni. Nagyon remélem, hogy nem jegyzett meg :D

2023. jan. 24. 12:34
 12/17 anonim ***** válasza:
11%
De joo hogy nincs FB-om meg semmi hasonló, egy pár agyalással kevesebb a gyomoridegem :-).
2023. jan. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%

Nem jegyezte meg, de te jó ég, hány éves vagy 12? :D


Bocs, én akkortájt csináltam ilyen hülyeségeket.

2023. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Figyi, én rengeteg ismeretlen férfit nem jelöltem vissza a közösségi oldalas pályafutásom során, a nagyon nagy részét nem ismerném fel se névről, se arcról élőben. Ha vkit meg mégis, akkor se omlana össze a világ, és nem tartanám lúzernek, extra ciki eseménynek, hogy bejelölt. De mondom, a legvalószínűbb az, hogy fingja sem lesz rólad, így kár azon szenvedni, hogy visszavond a jelölést, vagy ne. Nagyon tinisen gondolkodsz.
2023. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: Én örülnék a helyedben, hogy személyesen is megismerhetem, hátha szingli, és én is megtetszek neki:-) Az, hogy vadidegen nő Facebook-jelölésére nem repül rá, nem azt jelenti, hogy élőben nem lehet esélyed.
2023. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én egyszer részegen bejelöltem kb 300 embert, de aztán nem is emlékeztem rá :D

Másnap csak annyit láttam, hogy vagy százan visszajelöltek.

Kicsit én is szégyelltem magam, de nem csináltam belöle nagy ügyet.

Engem is naponta vagy 10-en bejelölnek random srácok, akiket nem is ismerek.

Szerintem a te eseteddel semmi probléma nincs.

2023. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na mi volt? :D
2023. febr. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!