Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatod Debrecenben a kínai...

Támogatod Debrecenben a kínai tulajdonban lévő akkumulátorgyár felépítését?

Figyelt kérdés
Kérlek indokold a válaszod, ha igen, miért támogatod, ha nem, miért nem támogatod?

#Debrecen, akkumulátorgyár
2023. jan. 24. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nem
2023. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, miért gondolod így?
2023. jan. 24. 14:40
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Kerdezo: egyszeruen nincs ertelme es nemcsak a helyiek nem akarjak.
2023. jan. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3-as, köszönöm, engem mindenki válasza érdekel, akár támogatja, akár nem, csak az indoklás is érdekelne hogy miért gondolja azt amit.
2023. jan. 24. 14:46
 5/10 anonim ***** válasza:
82%

NEM.

Miért? Mert értelmetlen, mert súlyosan környezetszennyező, és mert ha lehet még jobban kiszolgáltatja az országot a kommunista Kínának.

Tudod mit támogatnék? Hogy az emberek álljanak végre a sarkukra és ne hagyják hogy a szemétláda fidesz mindent megtegyen velük. 200 ezer ember városa az, nem Orbáné. Jó lenne ha nem nyelnének le mindent amit az a súlyosan elmebeteg ember kitalál.

2023. jan. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Mert környezetszennyező,és éhbérért dolgoztat,egy európai orszàgnak sem kellettek.és a tulajdonosok is csalók, letartóztatták Kínában őket

.

2023. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Én támogatom. Magyarországon nem ez az egyetlen akkumulátorgyár. Iváncsán nem mérgező Debrecenben meg mérgező?
2023. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

Igen. Felfújt műhiszti az egész. Ez meg Magyarország legfontosabb beruházása, kulcs a jövőbe.


Az üzem semmilyen veszélyforrást nem jelent a város vízbázisára – tette hozzá a polgármester, megjegyezve, hogy a 80-as évek közepén 90 ezer köbméter körül volt a város átlagos napi vízfelhasználása, most pedig 38-40 ezer köbméter. Arra is felhívta a figyelmet, hogy a helyi közgyűlés múlt nyáron egyhangúlag, ellenszavazat nélkül, vagyis az ellenzéki pártok támogatásával jóváhagyta azt, hogy a debreceni Déli Gazdasági Övezet összvízfelhasználása napi 24 ezer köbméterben lesz maximálva, következésképp van és lesz is elegendő víz mind a lakosság, mind az ipar kiszolgálására.


[link]

2023. jan. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az üzem semmilyen veszélyt nem jelent,mondta a polgármester majd àtvett a tulajoktól egy pénzzel teli tàskàt😄,ez orbània, Andersen meghalt 😄
2023. jan. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem műhiszti! Én Debreceni vagyok, és engem is nagyon felháborít ez a dolog. Sajnos nem tudok aktívan részt venni semmilyen ellenkezésben, mert egyetemen vizsgaidőszakom van, de követem az eseményeket. Debrecenben most sokan erről beszélnek, az emberek nincsenek megelégedve! Én nagyon tájékozott vagyok az elektromos járművekkel és az akkumulátorokkal kapcsolatban, valamennyire értek az elektromos járművek szereléséhez, karbantartásához is. (Elsősorban elektromos motorkerékpárokhoz)


Nagyon nem fest jól a jelenlegi helyzet! Valószínűleg lesz szennyezés.


Amerikában A Tesla Gigafactory akkumulátorgyár Nevadában van a sivatag közepén. A Debreceni gyár kapacitása nagyon nagy, 100 Gigawattóra, ez a világon a legnagyobb kapacitású akkumulátorgyára lenne, ugyanis már az indítás után pár éven belül szeretnének teljes kapacitással termelni.


A Samsung gyárral kapcsolatban megtörtént a szennyezés. Nézzétek meg a véleményeket a cégről:


[link]


Rengeteg vélemény van, ami elmondja milyen cég is ez valójában.


[link]


[link]


[link]

[link]


Itthon nagyon gyenge a szabályozás és engedékeny, szándékosan!


Németországban a rendőrség nemrég razziát tartott az ottani CATL akkugyárban, ez az a cég, ami itthon, Debrecenbe is jönne. Egyelőre csak Németországban van gyáruk, a második lesz a Debreceni, és ez a világ legnagyobb akkumulátorgyátó vállalata, kínai gyökerekkel!


Ha a Koreaiakat ennyire nem érdekli a Gödi gyár, akkor az 1,4 milliárd lakosú kommunista kínát hol fogja érdekelni mi történik itthon?


A Debreceni CATL gyár szerződése szerint csak ők tarthatnak ellenőrzéseket a gyárban, Debreceniek, magyarok nem mehetnek be ellenőrizni!


Németországban ez nem így van!


[link]

2023. jan. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!