Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Edzőteremben miért nem tudnak...

Edzőteremben miért nem tudnak egyesek magukkal foglalkozni?

Figyelt kérdés

Van rajtam 10-15kg plusz (18N/165cm/63kg) és életemben először lementem edzőterembe, épp futottam amikor odajött két srác hogy "mit keresel itt röfi?"

Nekem eddig mindenki azt mondta, hogy kondiban mindenki magával foglalkozik, még segítőkész is ha kell, ne féljek de ez rákontrázott. Inkább maradok dagadt mint hogy alázzanak heti 3-4x. Esetleg jobb női terembe járni, vagy ott is ezt kapnám, csak nőktől?


2023. jan. 24. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"futottam amikor odajött két srác hogy mit keresel itt röfi?"

Ezt melyik ZS kategóriás indiai filmben láttad?

2023. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
10-15 kg felesleg? Nagyon maximum 8. Amúgy meg ne hazudozzál, ilyen minimális "felesleg" esetén nincs az az ember, aki leröfizne. Ja, mondjuk konditeremben akkor se röfiznének le, ha 120 kiló lennél.
2023. jan. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1 ma miskolci kondiban éltem át köszi


#2 ugyanilyen magassággal 45kgosan voltam igazán vékony, azt nem feltétlen akarom elérni, de az 50et jó lenne és én is eddig ezt hittem hogy ilyen nem létezhet

2023. jan. 24. 22:27
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Na az érdekes, mert én munkámból kifolyólag rendszeresen látogatom az összes miskolci termet. Melyikben történt ez az eset, hadd érdeklődjek? Szólok a tulajoknak.
2023. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
#4 na, a másik hazudozó...miféle munkakör az, amelynek során napi szinten végiglátogatsz 30+ termet?
2023. jan. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem naponta, és bőven nem harmincat.
2023. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja igaz, bocsi, tényleg nem azt írtad, hogy naponta. De Miskolcon durván 30+ terem van.
2023. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A dragabb termekben nem szolnak be.


Ha van egy celod,vidd tuzon vizen keresztul.

2023. jan. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Fuss kint a szabadban.

Gyors gyalogolj kint a szabadban.

2023. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Ne foglalkozz ilyen beszólásokkal,főleg edzőteremben nem.Akik odajárnak pasik a legtöbbje olyan meleg,hogy csak úgy párolog.

Főleg amikor egymást nézegetik ahogy súlyzóznak.Egyet kinyomnak és sétálnak körbe,nézegetik magukat és egymást.Divatpáva meleg,vagy bi a legtöbb - ezt egy meleg haverom mondta,aki lejárt de már nem,mert elege lett az ilyenek látványából is.

2023. jan. 25. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!