Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc hónapod és...

Melyik a kedvenc hónapod és miért?

Figyelt kérdés

Kezdem is én. Az én kedvencem az április. 🌸 Imádom a friss, hűvös reggeleket, a tavaszi virágokat (tulipán, nárcisz, jácint), a meleg napsütést, ahogy a természet egyik napról a másikra “bedurran” és szinte egy hét alatt minden zöld lesz, hogy naponta lehet látni a természet fejlődését. Április az új kezdetet jelöli számomra. 💗


Várom a véleményeket, értelmes hozzászólásokat! :)


Köszi!



2023. jan. 27. 04:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
A március, mert akkor (is) már kezd éledezni a természet, hosszabbak a nappalok, a nap ereje is kezd erőteljesebb lenni, de ugyanakkor a hűvösség is még jelen van. A fényhatások a nap által megint szép képződményeket tud eredményezni.
2023. jan. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%

Aigusztus, mert éjszaka is nyár van de már nincs az a nagy meleg.

Ettől függetlenül mindig augusztusban vannak a szakításaim vagy vagyok épp magányos, életemben mindig ekkor van bánat, de pont ilyenkor lennék elememben pedig mindig.

Bulik szerelem szexi rucik, stb. De mindig sírok épp vmi miatt:(

2023. jan. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
November, mindig akkor tortennek jo dolgok velem
2023. jan. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
December: adventi készülődés, Mikulás, karácsony. Általában lehet pár napot pihenni is, amikor tényleg nincs munka. Családi összejövetel, ünneplés, ajándékozás.
2023. jan. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Július, jó meleg van akkor
2023. jan. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Május, mert már kizöldült minden, és még nincs az a brutális nyári meleg.
2023. jan. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a január lenne, de ehhez kellene fél méteres hó, meg kemény fagyok, ami itt nincs.
2023. jan. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Április, mert ebben a hónapban születtem, és ekkor még ideális idő van a szabadidős tevékenységekhez, s öröm nézni, ahogy a természet újra életre kel.
2023. jan. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

A leginkább talán az április. Imádom az éledező természetet, az élénkzöld kis leveleket, a virágzást. Hosszúak a nappalok, sokáig van világos, bár ez a nyári időszámításnak köszönhető. Nem bírom a meleget, de nem feltétlenül a kedvencem, amikor michelin babának kell öltözni a szabad térben léthez. Az április átmenet jó esetben.


De február és május között mindent szeretek.


A február a tavasz ígérete, az elmúlt 3 hónap sötétséghez képest hosszúak a nappalok.

Plusz akkor született néhai Nagymamám, aki számomra nagyon fontos személy volt.

2023. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Metionin ***** válasza:
66%
Október, mert akkor még nincs hideg de forróság sem, ellenben előjönnek már a ködös reggelek. Szeretem a lehullott falevelek illatát, a hangjukat, ahogy a lábam alatt susognak.
2023. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!